Slovenský raper Dawe White vydává nové písničky
13.3.2019
Kategorie: Hudba

Upřímné vypsání i bomba, co zničí klub. Dawe White vypustil novinky

Už je to nějaký ten pátek, co jsme vám přinesli rozhovor s mladým raperem, jenž si říká Dawe White. Od té doby ušel velký kus cesty a udělal obrovský pokrok. To dokazují také nejnovější skladby, které v posledních dnech vypustil do světa. Nejprve dojal fanoušky upřímnou zpovědí v songu Vypísanie, poté na sebe upozornil peckou Tranz. Ta má ambice hrát v těch největších diskotékových klubech.

Nefláká se, tvoří ostošest. Raper Dawe White jde dál za svým snem a každou chvílí posílá fanouškům nové pecky. Za poslední měsíc vypustil na server YouTube rovnou dvě novinkové skladby, přičemž každou z nich pojal úplně jinak. A to jak výběrem hudby, tématu, tak i videoklipu.

První z nich, jež nese název Vypísanie, je dost možná vůbec nejosobitější Davidovou skladbou. Mladý Slovák zandal do beatu od producenta Ryini Beats parádní sloky plné emocí, zážitků i motivace. Tento styl mu náramně sedí. Jediným mínusem je, že zmíněný song ještě neoslovil tolik lidí, což se doufáme brzy změní. Zaslouží si to.

Zatímco Vypísanie má v sobě citovou složku, druhá pecka je z úplně jiného soudku. A pořádně nás překvapila. Dawe White totiž tentokrát vsadil na zcela jiný styl hudby a vydal se směr disco. Novinka Tranz, na které se podílel také Black Rose Beatz a Adrian, by neměla chybět na žádné pořádné diskotéce. Ano, až tak kvalitní a nadupaný počin to je. Ne nadarmo sám 21letý umělec prohlásil, že při jeho nadcházejících koncertech tento singl rozbije klub.

„Vím, že takový styl jste ode mě ještě neslyšeli. Jen vám chci říct, že v životě jsem se nikam nezařazoval. Nikdy jsem o sobě neřekl, že jsem striktní raper nebo hip hop. Dělám to, co cítím, jak to cítím a jak to chci já. Když mám náladu psát o lásce, tak píšu o lásce, když mi přepne, dám takovouhle věc. Tohle jsem napsal přesně tak, jak jsem cítil. Do všech tracků dávám kus sebe, miluji hudbu,“ napsal Dawe.

Ale nemyslete si, tohle zdaleka není všechno. Jak talentovaný raper prozradil, už příští měsíc se můžeme těšit na další klip. A pozor, opět to bude úplně něco jiného.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: