Těhotná zpěvačka Ewa Farna. Bude mít dvojčata?
5.6.2019
Kategorie: Celebrity

Teda, to bříško je velké! Tají Ewa Farna, že čeká dvojčata?

Zpráva, že je Ewa Farna těhotná, rozradostnila všechny její příznivce. Ti si ale myslí, že česká zpěvačka na svět nepřivede pouze jednoho ohlášeného chlapečka, nýbrž rovnou dvojčata. Důvodem je zveřejněná fotografie z posledního vystoupení. Zatajila něco?

Změnu stavu se jí podařilo „tutlat“ dlouhé měsíce. Oblíbená zpěvačka Ewa Farna, která na českou hudební scénu vtrhla v pouhých třinácti letech a rovnou vyhrála kategorii Objev roku v anketě Český slavík, zveřejnila radostnou novinu v únoru. A použila k tomu originální způsob – hudební videoklip. Ten doprovodil skladbu Ta o nás, jež vůbec poprvé zazněla na její svatbě.

25letá umělkyně a její manžel Martin Chobot posléze dali příznivcům vědět i to, jakého miminka se dočkají. Stále usměvavá tmavovláska přivede na svět chlapečka! A možná nebude jen jeden. Bříško těhotné zpěvačky, která momentálně objíždí turné Málo se známe, je totiž neobvykle velké. Příznivci tak mají důvodné podezření, že jim jejich modla opět něco tají.

Dočká se Ewa Farna dvojčátek?

Dočká se Ewa Farna dvojčátek?

Pod fotkou ze zpěvaččina posledního vystoupení se to začalo hemžit zvídavými komentáři. „Teda, to bříško je velké! Tipuji dvojčata, Evi,“ napsala jedna z posluchaček. „V jakém jsi měsíci s takovým břichem? Nebudeš mít dvojčata?“ ptal se zase fanoušek z Polska, kde Farna získala řadu hudebních ocenění.

Zda třinecká rodačka porodí více potomků, ví jen ona sama. Ať je to jak chce, zaslouží si uznání. Ačkoliv už je v pokročilém stádiu těhotenství, na zmíněném koncertě dokázala kromě zpěvu i tancovat. A to se cení.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Nezapomeňte nás sledovat na Facebooku a Instagramu, kde najdete i soutěže.

Mohlo by vás také zajímat