Zpěvák Sebastian
6.4.2019
Kategorie: Celebrity

Tak to muselo bolet! Sebastian se ošklivě zranil při vystoupení

Sedmadvacetiletý Sebastian nemá poslední dobou na růžích ustláno. Poté, co se musel na chvíli odmlčet z hudebního světa kvůli onemocnění hlasivek, konečně začal koncertovat. Při včerejším vystoupení na velikonočních trzích se ale ošklivě zranil. Jak jsou na tom plánované koncerty v rámci Rub a líc tour?

Své turné fešný zpěvák avizoval už loni na podzim, kdy fanouškům slíbil, že se spolu uvidí ve třech velkých městech. V tu dobu ale těžko tušil, že zákon schválnosti na sebe nenechá dlouho čekat. Zatímco brněnské vystoupení v rámci Rub a líc tour proběhlo v pořádku, pražský koncert, který je naplánovaný na středu 10. dubna v klubu Roxy, si nejspíš Sebastian příliš neužije.

Na včerejším vystoupení v Opavě, kde svým zpěvem ošperkoval atmosféru velikonočních trhů, se totiž ošklivě zranil na nártu. „Tak to bude asi zlomený,“ vystrašil fanoušky na svém Instagramu s tím, že musí zrušit dnešní akci s Nike, na které měl prodávat oblečení.

Středeční koncert v Praze a páteční v jeho rodném Liberci ale naštěstí v ohrožení není. „Lidi, nenechte si ujít jedinečnou možnost poslechnout si naše nové skladby, které vyjdou až v květnu na CDčku,“ uklidnil a nalákal příznivce na sociální síti. Nejspíš ale kvůli zranění nebude moc pobíhat po jevišti, jak je jinak zvyklý.

A pozor, na našem prakulturním Instagramu jsme právě spustili soutěž o dva lupeny na Sebastianův koncert v Roxy. My i naše tvář Milan Peroutka, který vystoupí s kapelou Perutě, tam budeme. A co vy? Zkuste štěstí. Třeba se tam potkáme.

Sebastian Rub a líc

Klikni a zapoj se do soutěže

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: