Justin Bieber má deprese a trpí
13.3.2019
Kategorie: Hudba

Justin Bieber na dně! Mám deprese, modlete se za mě, prosí fanoušky

Zpěvák Justin Bieber nedávno přiznal, že trpí těžkými depresemi. Ačkoli fanynky doufaly, že se jeho stav časem zlepší, bohužel se tak nestalo. Idol dívčích srdcí nyní všechny stoupence vyzval k tomu, aby se za něj modlili. Právě to mu prý může pomoct úzkostlivé stavy porazit.

Zažil si vlastně úplně všechno. Talentovaný zpěvák Justin Bieber už jako dvanáctiletý vybojoval druhé místo v talentované pěvecké soutěži v Stratfordu, koncem roku 2009 poté natočil první studiové album. Ještě jako teenager, který prakticky neví nic o světě, se stal naprostou hvězdou, kterou milovaly fanynky nejen v Kanadě, odkud pochází, ale po celé planetě. Přišla sláva, podpisy, fotky, další CD. A také skandály.

Idol dívčích srdcí měl několikrát během své úspěšné kariéry problémy se zákonem. Řídil pod vlivem drog, choval se agresivně. Pak se ale poučil a dokázal se vymanit ze začarovaného kruhu plného věčných blikanců. Nyní se 25letý zpěvák, který si loni vzal za ženu americkou modelku Hailey Baldwin, dostal do průšvihu znovu. Tentokrát ne však vlastní vinou. Zasáhly jej těžké deprese.

Bieber s touto psychickou poruchou, s níž si není radno zahrávat, trpí již několik týdnů. A jak nyní prozradil na svém Instagramu, přestože pravidelně dochází na terapie, jeho stav se vůbec nelepší. Požádal tak miliony sledujících, aby mu začali pořádně držet pěsti a modlit se za něj. „Jen jsem vám chtěl říct, jak na tom jsem, někteří z vás mají možná podobné problémy. Dost trpím. Cítím se mimo a opravdu divně. Vždycky se z toho otřepu, takže se nebojím, ale chtěl jsem vás poprosit, abyste se za mě modlili. Bůh je milostivý a vaše modlitby opravdu fungují, díky,“ napsal.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Facebook

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: