Bieber_Baldwin
9.7.2018
Kategorie: Hudba

Fanynky Justina Biebera pláčou! Jejich idol se chystá do chomoutu

Je to tady, idol dívčích srdcí Justin Bieber se zasnoubil. Svoji staronovou lásku Hailey Baldwin požádal o ruku v sobotu večer. Tato jinak radostná zpráva bude nejspíš velkou ránou do srdce pro zpěvákovi fanynky, kterých je opravdu nespočet.

S dcerou amerického herce Stephena Baldwina, modelkou Hailey Baldwin, oblíbený zpěvák randil už před pár lety. Kráska ale nevydýchala jeho hvězdnou kariéru a dala tak jejich lásce sbohem. „Když chodíte s jedním z nejslavnějších kluků světa, musíte se vážně dost obrnit proti všemu, co se v takovém případě začne dít. Musíte se zaměřit jen a jen na toho dotyčného a neřešit nic a nikoho jiného kolem,“ prozradila před dvěma lety v rozhovoru pro magazín Marie Claire. Pár se však nerozešel ve zlém, zůstali skvělými přáteli.

Po Baldwin byl Justin Bieber k vidění s jinou kráskou, popovou divou Selenou Gomez. Neustálé rozchody a dávání se dohromady ale hvězdnému párečku neprospělo. A i když jim mnozí fandili, rozešli se. Bieber tak opět našel cestu ke své bývalé lásce Hailey. Z ex-přítelkyně a následně nejlepší kamarádky se tak stala snoubenka. Čtyřiadvacetiletý zpěvák požádal svou vyvolenou o ruku druhý červencový víkend, a to pouze po měsíci, co se dali po pár letech opět dohromady.

Pár sice oficiálně nic nepotvrdil, ale podle amerického serveru TMZ prý Justin svou lásku překvapil v luxusním resortu na Bahamách, kam se vydali na romantický víkend. V sobotní večer před svou o rok starší přítelkyní poklekl a požádal ji o ruku. Řekla „ano“. Kapesníčky si museli vzít do ruky nejen zdejší návštěvníci, ale především fanynky, které tak navždy přichází o svůj sen mít tohoto fešáka po svém boku.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Footwear News

Mohlo by vás také zajímat