Porotce The Voice a raper Kali, jeho dcera a žena
11.3.2019
Kategorie: Celebrity

Kali v roli něžného otce! Raper se chlubí fotkami s dcerou, došlo i na vtípky

Hudebník, porotce v talentové soutěži The Voice, ale také tatínek. Slovenský raper Kali momentálně prožívá nejšťastnější období v celém životě, takřka před měsícem přivítal na světě svého prvního potomka. Od té chvíle se na sociálních sítích pochlubil několika roztomilými fotkami. Kde mu to s jeho ratolestí sluší nejvíc?

V roce 2010 nahrál první CD, a od té doby se toho změnilo neskutečně hodně. Raper Kali se vydal úplně jinou cestou než ostatní hudebníci, začal nahrávat melodické skladby s refrény, přežil tvrdý „diss“ od některých jeho kolegů, načež se stal jedním z nejpopulárnějších hudebníků u nás i na Slovensku. Působení v porotě soutěže The Voice Česko Slovensko? To už je jen taková třešnička na dortu.

Všechny zmíněné úspěchy ale předčil okamžik, který nastal zhruba před měsícem. 35letému sympaťákovi, který vydal už deset plnohodnotných alb, porodila jeho žena Alice prvního potomka. Jak už Kali naznačil v některých starších skladbách, jako je třeba track Fénix na albu Separa, kde hostoval, potomek by mu změnil život. A měl pravdu.

Kaliho fanoušci na sociálních sítích se od momentu, co jeho dcerka přišla na svět, těší z radosti svého interpreta. Ten na svůj instagram přidal už několik fotek se svým miminkem.

Kali se pochlubil fotkou přímo z porodnice

Kali se pochlubil fotkou přímo z porodnice

Kali si svou dcerkou užívá každý moment

Kali si svou dcerkou užívá každý moment

"To jsou ty momenty, kdy nic není tak podstatné, aby to nepočkalo," napsal Kali

„To jsou ty momenty, kdy nic není tak podstatné, aby to nepočkalo,“ napsal Kali

Tatínek Kali, dcerka Nelka a maminka Alice

Tatínek Kali, dcerka Nelka a maminka Alice

Pozor, to není vše! Jak Kaliho známe, je to také pořádný šprýmař. A potvrdil to i přidáním dalších dvou fotografií. „Těch mých 15 kilogramů navíc našlo význam. Cítí se na mně jako na polštáři ze želatiny,“ napsal vtipně k první z nich.

To je pohodička! Kali neváhá svou dcerku pochovat

To je pohodička! Kali neváhá svou dcerku pochovat

Velký ohlas zaznamenal také dosud poslední příspěvek. Kali vyfotil svou dcerku, ovšem její hlavičku“ vyměnil“ za tu svojí. „V této postýlce je malé nejlépe. Protože říkají, že je celá po mně, tak jsem si ji taky vyzkoušel. A fakt top!“ pobavil.

Jak vypadal Kali, když se narodil? Takhle!

Jak vypadal Kali, když se narodil? Takhle!

Tak co, jaká fotka vás nejvíce zaujala? Doufáme, že roztomilé děvčátko zdědí po svém pečlivém tatínkovi hudební geny. Kdo ví, třeba za pár let nebude na naší ženské rapové scéně pouze Sima, ale také Kalina…

Text: Jan Rochovanský
Foto: Koláž PraKultura.cz

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: