Jana Kirchner a Kali v The Voice Česko Slovensko.
24.2.2019
Kategorie: Hudba

Zničená Kirschner: Nemůžu se zalíbit všem! Co vzkázal kritikům Kali?

Jana Kirschner se do soutěže The Voice Česko Slovensko neuvěřitelně těšila, teď však své angažovanosti možná trochu lituje. Už po prvních dílech se na ni spustila obrovská vlna kritiky. Prakticky všem divákům vadilo její chování, což dali najevo v komentářích na sociálních sítích. Nyní se slovenská zpěvačka k negativním reakcím sama vyjádřila. Svůj pohled na věc nabídl i její kolega, raper Kali.

Leckdo ji před pár lety miloval, nyní ji fanoušci nemůžou vystát. Zpěvačka Jana Kirschner se kvůli rozběhnuté soutěži The Voice Česko Slovensko, jež každou neděli běží na obrazovkách TV Nova a Markíza, zprotivila mnoha posluchačům. Zapříčinila to svým chováním, kterým se v dosavadních dílech prezentovala.

Už v průběhu pořadu diváci psali na sociální sítě, co si o 40leté hudebnici myslí. „Musela si něco šlehnout! Zdá se mi úplně zfetovaná,“ stálo například v komentářích. A protože se podobných reakcí objevily tisíce, není divu, že se dostaly až ke slavné zpěvačce. Nenávistné zprávy ji ranily.

„Když si přečetla tolik nenávistných komentářů, byla z toho pořádně zničená. Šla do show s obrovským elánem, radostí, odhodláním a emoce dávala najevo spontánně. Reagovala tak, jak se v daný moment cítila. Je prostě taková. Kdo ji zná déle, tak ví. Nečekala, jaké peklo se spustí,“ řekl zdroj ze zpěvaččiny okolí pro slovenský plátek Plus jeden deň.

K nepříjemné situaci se vyjádřila i samotná Kirschner. „Ve výběrech naslepo jsme se s tvůrci show snažili přinést divákům maximum emocí. Množství situací a reakcí na ně bylo posunutých „trochu dál“, jsme přeci jenom v televizní show, chci ale zodpovědně říct, že všichni koučové jsme v The Voice s upřímným a otevřeným srdcem,“ obhajovala se.

Chtěla prý celému pořadu přinést autenticitu a otevřenost. „Je mi jasné, že se nemůžu zalíbit všem. Spontánnost se nedá napřed připravit jako scénka a ani nijak naprogramovat. Stejně tak, když mám z něčeho radost, tak mám prostě radost, není to žádná póza ani afekt. Mrzí mě, jestli to na někoho působí negativně, protože jediný a skutečný záměr je úplně opačný.“

S některou kritikou rozezlených diváků však souhlasí. „K reakcím na to, že si přehrabuji vlasy, můžu říct jen jedno. Máte pravdu, vlasy si v prvních dílech přehrabuji opravdu často, není to úplně šťastné, ale patří to ke mně,“ dodala Kirschner.

Až nevídaně velkou kritiku samozřejmě zaznamenali také ostatní porotci. Slovenský raper Kali se své kolegyně zastal. „Já jsem se nad těmi komentáři jenom zasmál. Znám ji, trávím tu s ní čas, a vím, že ty věci kolem chlastu a drog jsou úplná blbost. Je plně koncentrovaná předtím, než jde na pódium, a něco takového by si nedovolila. Dám ruku do ohně zato, že tohle jde úplně mimo ni. Je to profesionálka. Je sama sebou a je velmi spontánní, což si na ní velice vážím,“ řekl 36letý raper v rozhovoru pro web The Voice.

Právě Kali, který si momentálně užívá svého prvního potomka, patří mezi neoblíbenější členy čtyřčlenné poroty.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Koláž PraKultura.cz

Mohlo by vás také zajímat