Liberecký zpěvák Jakub Děkan má velké bolesti
7.1.2019
Kategorie: Hudba

Jakub Děkan trpí. Mé bolesti bych nepřál ani největšímu nepříteli, přiznal

Liberecký zpěvák Jakub Děkan, který je považovaný za krále refrénů, nevkročil do nového roku zrovna pravou nohou. Na svém Instagramu totiž přiznal, že trpí obrovskými bolestmi. Tím zároveň vysvětlil, proč v posledních dnech nepřidával žádné nové příspěvky.

Jakub Děkan je mezi posluchači české populární hudby hodně oblíbený. Stál při začátcích úspěchu liberecké formace ATMO music, když propůjčil svůj hlas třeba úspěšné skladbě Andělé, poslední dobou se vrhl také na sólovou dráhu. Naposledy udělal fanouškům radost vydáním hitu Lea.

S příchodem nového roku ale stoupence pořádně vystrašil. V neděli jim totiž prostřednictvím Instagramu dal vědět, že dost trpí. „Omlouvám se, že nejsem posledních pár dní vůbec online. Bohužel mám zlomené žebro a zbytek je naražený. Do toho mám natažený zadní stehenní svalový úpon,“ vyděsil své věrné.

Co se mu konkrétně stalo, neprozradil. „Můžu vám říct, že takové bolesti bych nepřál ani největšímu nepříteli,“ dodal zpěvák s tím, že kvůli zdravotním komplikacím musí zůstat minimálně třicet dní v klidovém režimu. Šance, že by tak v blízké době absolvoval nějaké vystoupení, je mizivá.

Nezbývá než doufat, že se velký kamarád Sebastiana dá brzy do kupy a fanouškům bude opět přinášet jen a jen radost. Držíme palce.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: