atmo_sebastian_dekan_tour
23.1.2018
Kategorie: Hudba

ATMO Music, Sebastian a Jakub Děkan vyráží na společné tour

Populární hudební trojice interpretů z Liberce, tedy ATMO Music, Sebastian a Jakub Děkan, se už za šest dnů vydá na společnou tour. Ta bude mít celkem osm zastávek po celé České republice. Singly, jako je Valerie, Hvězdy, Polety, Děda nebo Ráno, zazní poprvé 29. ledna v Mladé Boleslavi a naposledy 28. dubna v Jičíně.

Všichni pochází z Liberce a navzájem se celkem dobře znají. I když se mezi nimi občas přežene nějaká ta „bouřka“, díky hudbě to zase dají dohromady. Není tedy výjimkou, že na některých písních a videoklipech si vypomáhají vzájemně a právě tyto songy pak vedou u posluchačů nejvíce.

U sympatického Sebastiana je to například nedávno představený videoklip k singlu Vesmírná, na němž spolupracoval s ATMO Music, kterým následně hostoval v hitu Polety. Jakub Děkan se zase objevuje v klipech k písním ATMO Music Ráno či Andělé. Posledně jmenovaný klip má v současné době na YouTube již více jak třináct milionů zhlédnutí!

„Kluci jsou velmi oblíbení a neustále nám chodí poptávky na jejich jednotlivá vystoupení. Věříme, že naservírovat z naší stáje všechny tři liberecké hvězdy najednou se setká se skvělou odezvou z řad fanoušků a zajistí nezapomenutelný večer všem příchozím,“ komentuje za pořádající agenturu RedHead Music Michal Novák.

Jelikož tato trojice má dohromady opravdu obrovskou základnu fanoušků, nezapomeňte si koupit vstupenku včas. Lístky jsou již v předprodeji!

Termíny společné tour:

29/01 –  Mladá Boleslav /  ŠKODA Muzeum
01/02   – Brno / Metro
02/02Ostrava / BrickHouse DOV
09/02Pelhřimov / KD Máj
16/02Čelákovice / KD
17/02Bozkov u Semil / Sokolovna
03/03Vysoké Mýto / M-klub
28/04Jičín / Zimní stadion

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: archiv

Mohlo by vás také zajímat