Kateřina Sedlákové ve svatebním
4.1.2019
Kategorie: Celebrity

Kateřina Sedláková byla omrknout svatební šaty. Takhle jí to sluší jako nevěstě

Vokalistka Báry Polákové, herečka Kateřina Sedláková prožije na podzim velký den. Stane se z ní totiž paní Pechová. A protože čas neúprosně letí, vyrazila se podívat do svatebního salonu. Tam si vyzkoušela tematické šaty, v nichž se po letech projde i po přehlídkovém mole.

Dvaatřicetiletou krásku Kateřinu Sedlákovou požádal její dlouholetý přítel, muzikálový herec Peter Pecha, o ruku loni o Vánocích. Usměvavou herečku tak čekal krásný a nezapomenutelný Ježíšek. A letos v září tento hezký páreček čeká konečně jejich den D.

Protože oblíbená blondýnka nechce nic nechat náhodě, byla si už omrknout šaty. Ani jedny ovšem nebyly úplně ty pravé. „Aaach, tak dnes jsem poprvé byla omrknout a vyzkoušet svatební šaty. Žádné z těch na fotce nejsou ty opravdové opravďácké, které obléknu v září, ale výběr ve svatebním centru Adina je prostě boží!“ rozplývala se na svém Instagramu.

Kateřina Sedláková ve svatebních šatech

Kateřina Sedláková ve svatebních šatech

Sedláková zároveň prozradila, že se do bílých šatů oblékne ještě před svatbou. Během svatebních dnů, které se budou konat už 11. a 12. ledna v Hotelu Clarion, se totiž po neuvěřitelných deseti letech projde coby modelka po přehlídkovém mole.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Přečtěte si také