Kateřina Sedláková a Peter Pecha si užívají dovolenou na Kypru
6.7.2019
Kategorie: Celebrity

Luxus za Hubičku! Pecha a Sedláková si užívají dovolenou na Kypru

Tomu říkáme pohodička. Peter Pecha a Kateřina Sedláková si odletěli odfrknout od každodenních starostí na Kypr, kde tráví dovolenou. Roztomilý pár využil projektu Za hubičku planetou, díky kterému do teplých krajin vyrazil. A pořádně si to užívá.

Muzikálový herec Peter Pecha a jeho láska Kateřina Sedláková si užívají zaslouženou dovolenou. Po vydařeném charitativním koncertu pro Nicolase, který společně pořádali, focení kalendáře v rámci boje proti těžké nemoci ALS a pracovním vytížení, vyrazili k moři. Cílová destinace? Korálová zátoka na Kypru.

Páreček se o krásné počasí i úžasné prostředí rozhodl virtuálně podělit s fanoušky. Především Kateřina, jež se na podzim vžije do role nevěsty, od prvního dne provází své sledující kyperským světem a postupně natáčí různé činnosti, které naši dva oblíbenci „vyvádějí“.

Kromě klasického slunění na pláží a čvachtání se v moři vyrážejí umělci také za dobrodružstvím. Vyzkoušeli si třeba jízdu na skůtru, Peter si zase u překrásných a proslulých vodopádů Adonis Baths zahrál na Tarzana, když jej jeho přítelkyně vyfotila na jednom ze stromů.

Zpěvák Peter Pecha si užívá na Kypru

Zpěvák Peter Pecha si užívá na Kypru

Ale to není zdaleka vše. Káťa naučila držitele ceny Thálie jógu, a tak si oba každé ráno dopřávají pořádnou rozcvičku. Jak to na dovče, kterou jim zprostředkoval vzkvétající projekt Za hubičku planetou, vypadá, se podívejte v přiložené galerii.

Herečka Kateřina Sedláková dobíjí baterky na dovolené

Herečka Kateřina Sedláková dobíjí baterky na dovolené

Muzikálový herec je v moři jako ryba ve vodě

Muzikálový herec je v moři jako ryba ve vodě

Peter Pecha má parádní výhled

Peter Pecha má parádní výhled. Můžeme jen závidět

Jó, tahle dvojička si prostě umí užívat! A pokud vás zajímá, co dál plánují, sledujte jejich účty na Instagramu. Nejenže se zaručeně pobavíte a zpříjemníte si den, ale zároveň poznáte zajímavá místa.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Koláž PraKultura/Instagram

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu, ať vám neutečou žádné novinky a soutěže.

Mohlo by vás také zajímat