Sebastian Navrátil
30.12.2018
Kategorie: Hudba

Sebastian prozradil plány na nadcházející rok. Fanoušci, těšte se!

Ještě před Vánocemi mladý zpěvák Sebastian nastínil, že chystá velké věci. A teď je konečně sdílnější, fanouškům na svých sociálních sítích slíbil, že v příštím roce opět pojede na plný plyn. Co tedy se svou kapelou chystá?

Pro Sebastiana Navrátila byl letos nejlepší dárek ten, že se konečně uzdravil a může zase zvesela zpívat. Po dlouhé rekonvalescenci se tak opět připravuje do hektických pracovních dnů. A že toho na nový rok chystá opravdu dost. „Dlouho jsem čekal na tenhle moment. Mám to v hlavě zase srovnaný a chci dokázat nemožné. Tenhle rok to bude velká výzva a já strašně nerad prohrávám. Chci, abyste věděli, že to děláme pro vás a je to čistý,“ napsal na svůj Instagram.

Svou fotkou odhalil, že následující tři měsíce bude trávit převážně v hudebním studiu. „Hned po novém roce začneme točit videoklipy, které chceme stihnout vydat do začátku turné. Budeme dodělávat slibovanou desku. Čekají nás hodiny a dny, kdy budeme zavření ve studiu. Cítíme se odpočatí a těšíme se,“ prozradil talentovaný umělec, který už měl před Vánoci hotových šest nových songů.

Sebastian je zpět v pracovním procesu

Sebastian je zpět v pracovním procesu

Zatím poslední novinkou pak je, že do zpěvákovy kapely přibyl nový kytarista Dalimil Hušek, kterému prý dají, co proto. Samozřejmě v dobrém slova smyslu. A kdo chcete vidět kluky živě, zapište si do diářů některý z termínů Sebastianova turné Rub a líc, na němž mu vystoupí i Milan Peroutka. Na výběr je brněnský 28. března, pražský 10. dubna a liberecký 12. dubna.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: