Karel Gott
14.11.2018
Kategorie: Hudba

Karel Gott oslaví kulaté narozeniny na Benátské!

První den neuvěřitelného 27. ročníku festivalu Benátská! s Impulsem bude patřit oslavě 80. narozenin Karla Gotta. Čtvrteční program vyvrcholí právě jeho koncertem, který bude zároveň i premiérovým na tomto vyhledávaném hudebním festivalu.

Nadcházející ročník festivalu Benátská! s Impulsem se bude konat 25. až 28. července 2019 ve Vesci u Liberce. Byť je to ještě za hodně dlouho, pořadatelé hudebním fajnšmekrům prozradili některé vystupující. A už teď je jasné, že jednou z hlavních hvězd a taháků bude bezesporu Karel Gott. Dle pořadatelů se fanoušci mohou těšit na božskou oslavu zpěvákových 80. narozenin, kterou by si nikdo neměl nechat ujít.

Sám mistr se na akci moc těší. „Pozvání Petra Pečeného vystoupit na festivalu Benátská! s Impulsem mě velmi potěšilo. Ještě sice nemám přesný seznam písní, které zde budu chtít zpívat, ale určitě vyberu takový repertoár, kterým, věřím, návštěvníky potěším,“ nechal se slyšet Karel Gott.

Účast na tomto letním festivalu potvrdili i interpreti jako Richard Műller, Chinaski, Čechomor, Lenny, No Name, Václav Neckář a Bacily, David Stypka a Bandjeez, Michal Prokop a Framus Five, Ben Cristovao a další. Zlákali vás? Pokud už víte, že se této hudební akce zúčastníte, neotálejte s koupí vstupenek. Do konce listopadu je totiž v předprodeji pořídíte za výhodnou cenu 1 190 korun.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Facebook

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: