Zpěvačka Mista
25.10.2018
Kategorie: Hudba

Zpěvačka Mista si užívala na Islandu. Vzešel z toho tento emotivní videoklip

Jednatřicetiletá slovenská zpěvačka Mista vydává další „kousek“ ze své série příběhových videoklipů. Novinkový klip k songu Nespálme mosty, v němž dominují kytary a současný pop-moderní zvuk, natočila v krásné islandské přírodě.

Dávno jsou doby, kdy populární Mista zpívala taneční songy a přezdívalo se jí slovenská Lady Gaga. Teď své fanoušky blondýnka těší pomalými, romantickými skladbami. V jejich textech, které si píše zpěvačka sama, se objevují motivy našich pocitů a mezilidských vztahů.

Emoce totiž hýbou světem, což moc dobře vědí právě umělci. „To, jak věci prožíváme a jaké pocity potlačujeme, je velmi důležité. Člověk vyrovnaný se svou minulostí, který se svobodně projevuje, neubližuje a nevytváří si přehnané strachy, má základ k šťastnému a zdravému životu,“ říká zpěvačka Mista neboli Soňa Šimorová, jež se řídí především zdravým rozumem.

Pro svůj emotivní klip k novince Nespálme mosty interpretka hledala nějaké neobvyklé místo. A našla jej v krásném skandinávském ostrově. „Island je země, která je divoká a člověkem nedotčená,“ vysvětlila Mista, proč si vybrala zrovna tento ráj na zemi.

Text: Michaela Rochovanská
Foto archiv: Michal Hudec

Přečtěte si také

Štítky: