Z rebelky se stala zralá žena. Slovenka Mista má nový singl plný emocí
8.4.2017
Kategorie: Hudba

Z rebelky se stala zralá žena. Mista představuje nový singl plný emocí

Populární Slovenka Mista loni výrazně změnila svou image i hudební styl. Po energických disco písních vydala první baladu o lásce, podpoře a uznání. Nový hudební směr našla po přehodnocení vlastních priorit. Blondýnka si uvědomuje důležitost každé chvíle, kterou můžeme strávit se svými blízkými, což přenáší do nového singlu Sme Tu Len Raz.

Slovenská zpěvačka Mista, vlastním jménem Soňa Šimorová, o svých pocitech nejen zpívá, ale i mluví a radí ve svém novém televizním pořadu Pocity s Mistou. Snaží se lidem pomoci s problémy ve vztazích, práci, rodině ale také v sexualitě.  Sebepoznání interpretku přivedlo k radikální změně image. „To, co je dnes pro nás samozřejmostí, tu už zítra nemusí být. Někdy je těžké uvědomit si to při každodenním shonu a starostech. Prožívejme každou pěknou chvíli naplno, protože se nám už možná nikdy nevrátí,“ podotýká.

V novém singlu Sme Tu Len Raz Mistu doprovází kapela, se kterou připravuje album. Videoklip se nese v lehce melancholickém duchu. Zpěvačka v něm předvádí i svůj talent ve hře na housle, kterou dříve pilně studovala. „Před časem jsem znovu vytáhla housle ze skříně a je to jako setkání po letech se starým milencem,“ dodala s úsměvem.

Text: Michaela Rochovanská
Foto: Milan Mošna

Přečtěte si také

Štítky: