Lucie Vondráčková ve filmu The Perfect Kiss
23.10.2018
Kategorie: Film

Romantická komedie The Perfect Kiss s Lucií Vondráčkovou míří do kin

Tomu se říká úspěch! Lucie Vondráčková jako první česká herečka natočila film v anglicky hovořící zemi a zahrála si v něm hlavní roli. The Perfect Kiss, jak se kanadská komedie jmenuje, jde do našich kin už začátkem listopadu. 

Romantická komedie The Perfect Kiss odlehčenou formou připomíná, že na pravou láskou se někdy vyplatí počkat a že není nad milující rodiče – i když jsou třeba vysloužilými agenty. Hlavní ženskou postavu Tanyu si zahrála Lucie Vondráčková, která se po delší pauze vrací na plátna kin v hlavní úloze. „Tanya je aktivní a sympatická žena, někdy trochu naivní, ale se srdcem na pravém místě. Energičnost máme s Tanyou společnou, přála jsem jí šťastný konec. Na rozuzlení však diváci budou muset do kina,“ láká s úsměvem na film blondýnka.

Lucčiným hereckým partnerem byl v The Perfect Kiss známý kanadský herec Landy Cannon. „Lucka mě už na kamerových zkouškách zaujala svou přirozeností, schopností improvizace a úsměvem. Ihned jsem si s ní lidsky rozuměl a myslím, že je to poznat i v samotném filmu. Takové natáčení je nejlepší a věřím, že to diváci v kinech ocení,“ pochvaloval si.

Tanya je přitažlivá mladá slečna, která nemá štěstí na partnery. Její život plyne volnoběhem do doby, než se dozví, že přišla o práci. Poslední kapka ji donutí přestěhovat se od rodičů k nejlepší kamarádce Britney, kde se chce dát do kupy a začít pěkně znovu od podlahy.

Když však máte za rodiče bývalé východoevropské špiony, nemající na práci nic lepšího než sledování vlastní dcery, nepůjde to tak snadno. Do toho všeho se navíc objeví miliardář Brian, jemuž Tanya rozhodně není lhostejná. Ta má z toho všeho pomotanou hlavu – dočká se roztomile ztřeštěná skoro třicátnice pravé lásky a polibku?

Snímek režisérky Tiny Adams, v tuzemsku spíše známé jako Martiny Adamcové, má v českých kinech premiéru 1. listopadu 2018. K vidění bude už i s českým dabingem, kterého se ujali například Sabina Laurinová, Hana Ševčíková nebo Otakar Brousek ml.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: The Perfect Kiss

Mohlo by vás také zajímat