Petr Cieplý (kapela Naděje)
11.9.2018
Kategorie: Hudba

Klučičí kapela Naděje se vrací s novým klipem Víla

Opavská hudební formace Naděje v čele se zpěvákem Petrem Cieplým na sebe upoutala pozornost před dvěma lety, kdy pustila do světa song Pardon, dámy. Nyní se kluci snaží prorazit s novinkou v podobě chytlavé písně Víla, k němuž vydali už i videoklip.

Kapela Naděje vznikla v roce 2015, prorazila ale až o rok později. Jejich song s názvem Pardon, dámy byl slyšet téměř všude, především pak na naší přední hudební stanici TV Óčko. Stěžejním článkem skupiny je pak bezesporu nadaný zpěvák Petr Cieplý. Ten by se z fleku mohl živit i jako úspěšný sólista, ale nechce. „Kapela mě vždycky lákala a vím, že bez ní by to nebylo ono. Jsem týmový hráč a rád skládám věci dohromady z jednotlivých dílů toho, co do kapely přinesou ostatní. Každý má tedy svou roli, a když ji dělá dobře a poctivě, tak vše šlape jako hodinky,“ řekl v našem rozhovoru.

Třebaže o Naději nebylo víc než půl roku slyšet, trio v těchto dnech potěšilo své fanoušky novým videoklipem k písni Víla. „Někdy to cítíme, že člověk není na světě úplně sám. Určitě existují i jiné bytosti, které k nám prostě patří, ačkoli si to vůbec neuvědomujeme. Bytosti, které nám dokáží zachránit život, pokud si ovšem nepřivlastníme něco, co nepatří do našich rukou,“ řekla kapela k tématu klipu.

A nutno podotknout, že i tentokrát se příznivci dočkají pěkně chytlavé písně, kterých je na české scéně v poslední době jako šafránu. Tato mladá kapela tak vybočuje z průměru a rozhodně má co nabídnout.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: YouTube

Mohlo by vás také zajímat