popcorny_gourmet_hl_2
5.8.2018
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Pošmákli jsme si: ochucené gourmet popcorny Joe & Seph’s (+ sleva na nákup)

Jste milovníci sladkých pochutin a především pak popcornů? Tak to vám nesmí uniknout tyhle popcornové dobroty v podání předních michelinských šéfkuchařů Joe & Seph’s. Nabízí nespočet příchutí hlavně ve sladkých variantách, ve spoustě z nich najdete lahodný karamel.

E-shop Šmakujto nabízí celou škálu druhů prémiových popcornů pro gurmány, sladkých pomazánek, džemů, čajů, kávy a mnoho dalších produktů. Naše redakce dostala na vyzkoušení právě popcorny z dílny mistrů ve svém oboru Joe & Seph’s. Zaujalo nás, že jsou vyrobeny ze surovin vysoké kvality, bez umělých konzervantů, barviv a bez lepku.

A co je nejdůležitější, skutečně jsme si na nich pošmákli! Šmakujto nám poslali pět druhů a po zhlédnutí jejich webu musíme říct, že jsou to i ty pro nás nejlákavější. Absolutní top příchutí je javorový sirup s pekanovými ořechy. Už když balení otevřete, ucítíte úžasnou vůni, po které se vám začnou sbíhat sliny. A když pak ochutnáte, je to doslova lahoda.

Neobvyklé kombinace chutí

Přízvisko nejoriginálnější příchuť za nás dostává čokoláda s chilli. Neobvyklá kombinace, jež vás překvapí.  Po prvním kousnutí ucítíte jen čokoládu, po druhém vás začnou hezky pálit ústa. Právě postupné uvolňování chutí je to, čím jsou tyto popcorny originální. A kdo má stejně jako my rád pálivé a sladké zároveň, určitě bude nadšen.

V poslední době je v kurzu slaný karamel, a právě ten jsme také ochutnali. Pokud ho máme k něčemu přirovnat, tak k brambůrkům. Ne kvůli chuti, ale právě proto, že tato slanější varianta způsobí, že vám nebude stačit jen hrstička. „Slupnete“ totiž celý najednou. Ze všech variant je v této nejvíc cítit „klasický popcorn“. Ale tím, že je to slaný karamel, tak je samozřejmě vylepšený a dost se odlišuje od toho, co nakoupíte za pár kaček v supermarketu.

Popcorn s příchutí slaný karamel

Popcorn s příchutí slaný karamel

Skvělé duo příchutí představuje i bílá čokoláda s jahodou. Při prvním kousnutí ucítíte právě sametově jemnou bílou čokoládu, ke které se následně přidá slaďounká jahoda. A jako poslední naším redakčním testem prošel popcorn belgická čokoláda a karamel. Ten nás zaujal v porovnání s ostatními nejméně, je to takový obyčejný mix chutí, ale špatný určitě není.

Všechny popcorny jsou prakticky balené do uzavíratelných sáčků se suchým zipem. Nemusíte je tedy (ale samozřejmě můžete) sníst na první dobrou, ale schovat si je na později. Jejich chuť si užijete, když si je dáte třeba k dobrému vínku nebo k šálku svého oblíbeného čaje.

Popcorny od mistrů Joe & Seph’s

Popcorny od mistrů Joe & Seph’s

Suma sumárum, za nás tuhle dobrotu můžeme jen doporučit. Jediným mínusem je jejich vyšší cena, balení je totiž celkem malé. Ale třeba jednou za čas zhřešit a pochutnat si na kvalitním popcornu, není na škodu. Navíc e-shop nabízí občas i slevy, takže se vyplatí jej sledovat. Běžná cena za balíček je 115 korun.

Exkluzivně pro čtenáře PraKultury:
15% sleva
na nákup popcornů v e-shopu Šmakujto.cz. Stačí u objednávky zadat kód SMAPRAK15 a sleva je vaše!

Text & foto: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat