postriziny_ljagercikova_hl01
3.6.2018
Kategorie: Divadlo

Lucia Jagerčíková vymění Postřižiny za Noc na Karlštejně

Slovenská muzikálová kráska působící převážně na pražské scéně má na svém kontě už několik rolí, přesto hostuje i v některých oblastních divadlech. Jedním z nich je i Městské divadlo v Mostě, kde ji i letos čeká hlavní role v kultovním muzikálu uváděném na hradě Hněvín.

Tři roky těšila Lucia Jagerčíková publikum jako energická Maryška z Hrabalových Postřižin. Skvěle sehranou manželskou dvojici zde ztvárnila po boku kolegy Michaela Vykuse v roli Francina. V květnu se ale pohodový příběh s diváky rozloučil, aby uvolnil místo pro další inscenace. Každopádně Luciini příznivci se toho, že přijdou o svou rusovlasou oblíbenkyni, bát nemusí.

Temperamentní herečka se totiž stejně jako v minulém roce objeví coby císařovna Eliška v kultovním muzikálu Noc na Karlštejně. Ten se i letošní rok odehraje na romantickém nádvoří mosteckého hradu Hněvín. Pod širým nebem si zahraje spolu s kolegy Danielem Rousem, Marcelem Rošetzkým, Jakubem Dostálem, Reginou Razovovou, Karolínou Herzinovou a dalšími. Série letošních osmi představení odstartuje už v úterý 19. června.

Lucia jako Eliška Pomořanský v Noci na Karlštejně

Lucia jako Eliška Pomořanský v Noci na Karlštejně

Pokud si budete chtít udělat výlet na krásný hrad Hněvín a vychutnat si ve zdejších kulisách romantický příběh s krásnými melodiemi Karla Svobody, neváhejte s koupí vstupenek, které pořídíte za 300 korun. Divadelní léto na Hněvíně toho ale nabídne mnohem víc. Vše se dočtete na webových stránkách Městského divadla v Mostě.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Městské divadlo v Mostě

Mohlo by vás také zajímat