lucievondrackova_nadvltavou
5.3.2018
Kategorie: Hudba

Lucie Vondráčková se prostřednictvím nového klipu vrací po osmi letech do Prahy

Zpěvačka Lucie Vondráčková sice momentálně žije v Kanadě, ale na Čechy neustále vzpomíná, což potvrzuje i svým novým videoklipem k písni Nad Vltavou. V krásném, příběhovém a zamilovaném klipu uvidíte hned několik malebných pražských míst.

Klip Lucie Vondráčková natáčela v listopadu na svých oblíbených místech Prahy, jako je Karlův most, Petřín, Staroměstské náměstí či okolí Vltavy. „Natáčelo se krásně, nostalgicky. Jsem rodilá Pražačka a strávila jsem tu 30 úžasných let. Když se do Prahy vracím, je to kromě nové práce řetězec všech možných vzpomínek a pocitů, zklamání, lásek, výher, nadějí,… To všechno ve městě vašeho srdce zůstává,“ prozradila usměvavá interpretka.

lucievondrackova_nadvltavou2

V novinkovém videoklipu, jehož režie a kamery se ujal Ondřej Urbanec, uvidíte vedle Lucie i herce Miroslava Šimůnka, který si zahrál Lucčinu bývalou lásku. „Lucinka je boží, je to anděl! Vlastně jsme točili poprvé dnes spolu a doufám, že ne naposled. Spolupráce s ní byla nádherná,“ nechal se slyšet Šimůnek.

Po pěti letech vydá i album

Na podzim tohoto roku by naší populární zpěvačce měla vyjít nová deska. Vyjde tak po pěti letech od posledního řadového CD Oheň, po kterém blondýnka jela dvě velká koncertní turné.

Nezahálí ani v oblasti filmu, který jí je, jak všichni dobře víme, také hodně blízký. V Kanadě tak aktuálně pracuje již na druhém snímku. Po The Perfect Kiss, který má premiéru již 9. března v New Yorku, jde o romantickou komedii Hotel Limbo, ve které Lucii uvidíme opět v hlavní roli.

Text: Michaela Rochovanská
Foto: Petr Mráček

Přečtěte si také