Společnost Avon představila tváře pro letošní rok

Společnost Avon představila tváře pro letošní rok

Avon odhalil své ambasadory pro rok 2014. Společnost se spojila se známými tvářemi z řad filmu a modelingu, stejně jako s předními odborníky z oblasti dermatologie a vizážistiky. Jsou jimi Daniela Peštová, Táňa Pauhofová a Monika Kavková.

Avon ve svých řadách opět přivítal topmodelku Danielu Peštovou. Ta je od roku 2008 ambasadorkou charitativního projektu AVON proti domácímu násilí. Peštová bude mít napilno, protože se bude kromě charity věnovat také podpoře prémiových řad: v oblasti péče o pleť je tváří značky Anew, v oblasti dekorativní kosmetiky potom značky Luxe.

Daniela Peštová

Daniela Peštová

Novou tváří se stala Prim. MUDr. Monika Kavková, v současné době působící jako vedoucí lékařka na klinice YES VISAGE. Kavková, odbornice na estetickou a korektivní medicínu, kosmetologii a dermatologii, je mezinárodní odbornou školitelkou a autorkou mnoha článků. V Avonu je další tváří produktové linie Anew a kromě toho, že testuje nové výrobky, také zákazníkům Avonu poskytuje důležité informace a cenné rady v souvislosti s jejich používáním.

Pavel Bauer patří mezi nejúspěšnější české vizážisty a věnuje se především prémiové nabídce dekorativních kosmetických výrobků od Avonu. Pro zákaznice připravuje návody na trendové líčení a také profesionální tipy, jak nejlépe využít vlastnosti jednotlivých výrobků.

Kosmetické novinky představí i Táňa Pauhofová

Kvarteto letošních ambasadorů uzavírá herečka Táňa Pauhofová. Ta je tváří dekorativní kosmetiky od Avonu od minulého roku. Charismatickou herečku můžete znát z filmů Román pro muže nebo Hořící keř. Pauhofová již letos stačila zákaznicím představit novou rtěnku s pečujícím balzámem Ultra Colour Absolute a na druhou polovinu si schovala další skvělé novinky.

Ambasadoři Avonu se objevují nejen v katalogu Avon, ale jsou také tvářemi reklamních kampaní a představí se i v rámci digitální komunikace na webu a sociálních sítích.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Avon

Přečtěte si také