Kosmetická taštička: Co nesmí chybět našim členkám redakce?
23.3.2016
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Co nesmí chybět v kosmetické taštičce našim členkám redakce?

Snad žádná mladá žena se neobejde bez líčidel a dalších nezbytných kosmetických přípravků. A naše dámy z redakce nejsou žádnou výjimkou! Bez čeho se neobejdou, jaké jsou jejich oblíbené značky a co skrývá jejich kosmetická taštička?

 

miarocho_prakuMichaela, šéfredaktorka:

Co musím mít neustále při sobě, je jednoznačně řasenka. Mojí poslední a zároveň nejoblíbenější se stala Devilash značky Dermacol. Na první pohled se vám sice nemusí zamlouvat vzhled štětečku, ale když ji nanesete, udělá vašim řasám skvělý objem a neslepí je. Neustále s sebou nosím také rtěnku. Tou „nej“ je už nějaký ten pátek Luxe od Avonu. A nesmím zapomenout na parfém. Momentálně „ujíždím“ na Christině Aguileře, voní nádherně!

 

michaela_weni_prakuMichaela, zástupkyně šéfredaktorky:

Miluju líčení, ale nejsem z těch, kteří ho úplně ovládají. Většinou tedy používám jen tužku, řasenku a trochu make-upu. Na co ale nedám dopustit, je péče o pleť a kvalitní krém. Oblíbila jsem si značku Eisenberg, nejvíce pak odličovací hydratační krém Soin Veloute Dermaquillant Hydratant a pleťové tonikum Lotion Tonigue. Z krémů je pro mě vítězem Soin Anti-Stres, který skvěle funguje jako pomyslný štít proti pražskému smogu a jako ochrana proti kožním reakcím na stres. Z dekorativní kosmetiky nedám dopustit na sadu UD Gwen Stefani Brow Box, udělá s vaším obočím zázraky.

 

nikola_soprova_prakuNikola, redaktorka:

Přes den se výrazněji nelíčím, ale většinou nevyjdu ven bez očních linek a řasenky. Značky poslední dobou celkem střídám, takže stále hledám ty „svoje nej“. Rozhodně mi nesmí chybět krém na ruce, bez toho nedám ani ránu. Teď v chladných dnech mi ruce krásně zjemní krém SOS Repair společnosti Dermacol. Sice není tak voňavý jako některé jiné, zato ale účinný na suchou pokožku. Určitě ho mohu našim čtenářkám jenom doporučit.

 

nikolahaluzova_prakuNikola, fotografka:

Moc se nelíčím, většinou si vystačím jen s řasenkou a BB krémem. Bez čeho se ale určitě neobejdu, to je balzám na rty a kvalitní krém na ruce. Většinou si kupuji veškerou kosmetiku v Yves Rocher, a to jak dekorativní kosmetiku, tak nejrůznější sprchové gely, tělová mléka a další potřebné přípravky pro osobní hygienu. Důležitá je pro mě především péče o pleť, mým každodenním rituálem je tak čištění pleťovou vodou a následná aplikace hydratačního krému.

 

Přečtěte si také