Arakain s Lucií Bílou: megakoncert se blíží
5.10.2012
Kategorie: Hudba

Arakain s Lucií Bílou: megakoncert se blíží

V pátek 26. října se uskuteční největší koncert Arakainu pro tento rok. Místem konání bude areál PVA Expo v pražských Letňanech. A nevystoupí jen Arakain s Lucií Bílou, zúčastní se i někdejší zpěvák kapely Petr Kolář. V průběhu večera proběhne křest nového DVD ARAKAIN XXX & Lucie Bílá.

Koncert, kterým metalisté oslaví své třicáté výročí, zahájí celá řada dalších zajímavých hostů: Alkehol,Harlej, Kreyson, Škwor, Absolut Deafers, Ascendancy, Assessor, Dymytry, Fata Morgana, Kryptor,Markýz John, Menhir, Titanic, Törr.  Diváci se mohou těšit i na další překvapení. Večerem provedou Standa Rubáš a Petr Korál.

Detailní playlist bude pro fanoušky překvapením, ale již nyní můžeme odtajnit, že zazní i dlouho nehrané songy jako Metalománie, Slečna heavy, Rajské zahrady nebo Páteční flám.

Areál výstavních prostor v Letňanech není pro tento jedinečný koncert zvolen náhodně. Hlavní důvodem je především kapacita, se kterou bylo nutno ve všech místech jarního turné bojovat, ideální je však i dopravní obslužnost.

Zejména pro mimopražské je potěšující informací obrovské parkoviště přímo u haly, které pojme 2500 vozů a zaparkovat je zde možné i autobusy. Areál bude v den konání koncertu otevřen již od 17 hodin, koncert pak startuje od 19 hodin.

Ke vstupence DVD zdarma

Fanoušci si mohou stále zakoupit vstupenky v předprodejních sítích Ticketportal a TicketArt. Vstupenka obsahuje zajímavý bonus v podobě nového DVD. Návštěvníci jej obdrží zdarma u vstupu na koncert.

Po skončení hlavního programu následuje závěrečná afterparty, na které si budou moci fanoušci připít s kapelou, získat společné foto nebo autogram.

26. 10. 2012 – PVA Expo Letňany PRAHA – Arakain, Lucie Bílá, Petr Kolář a další hosté v rámci Arakain Tribute bloku.

Text: Michaela Rochovanská
Foto: Mirek Valenta

Přečtěte si také