Matamar
21.11.2018
Kategorie: Hudba

Matamar vypouštějí další pecku! Uspěla by i v zahraničí

Disco pařmeni už dávno v našich klubech nemusí tancovat pouze na zahraniční hity. DJové můžou v klidu na svůj track list zařadit hitovky od českého dua Matamar. Ti nyní vydali pecku s názvem In Your Bones, na níž se spojili s dvěma zahraničními tvářemi.

Kdo sleduje českou taneční scénu, ví, že se v našich končinách nachází desítky kvalitních DJs, kteří umí s přehledem zabavit celý klub. Jen pár z nich má ale vlastní hity, které by se zaručeně chytly i v zahraničí. Jedněmi z těch, co dokážou vytvořit kvalitní song, je dvojice Matamar.

A právě Martin s Markem, kteří společně každý víkend objíždějí tuzemská města a vystupují na největších festivalech, momentálně vydávají horkou novinku In Your Bones, jež si zaslouží pozornost. Na povedené skladbě se totiž podílel také producent známé energetické kapely Skyline Hiffi. Skvělým výběrem byla také zpěvačka, o vokály se postarala Giudi.

Matamar si nemůžou spolupráci vynachválit a přiznávají, že se opět pokusili o trošku jiný styl. „Při našich shows často rádi experimentujeme, a tak vydáváme nový singl, který je tak trošku jiný, než byste čekali,“ stojí na facebookovém profilu producentů. A povedený je i videoklip, o který se postaral talentovaný Petr Zoubek, jenž s hvězdnou dvojicí často objíždí všemožné párty. Jak můžete posoudit, opět z toho vzniklo parádní dílo.

Doufáme, že se zmíněné pecky dočkáme třeba už na očekávané akci Dance Exxtravaganza, jíž 30. listopadu pořádá rádio Evropa 2.

Text: Jan Rochovanský
Foto zdroj: Facebook

Mohlo by vás také zajímat