Tomorrowland Winter
9.9.2018
Kategorie: Hudba

Tomorrowland Winter slibuje extrémní zážitek. Známe první účinkující

Populární taneční festival Tomorrowland se pomalu chystá na velkou premiéru. Vůbec poprvé v historii se významná akce uskuteční v zimním období. Pořadatelé už pomalu začínají prozrazovat informace a jména účinkujících. Jak se dalo čekat, dorazí největší hvězdy současné scény.

Když v roce 2005 přišli milovníci taneční hudby s nápadem vytvořit další velký festival, nejspíš ani netušili, jak moc slavným se stane. Na první ročník Tommorrowlandu přišlo kolem devíti tisíc fanoušků, o třináct let později už do belgického Bonnu dorazilo rekordních 480 tisíc lidí.

Příští rok se navíc dnes již legendární párty uskuteční také v zimním období. Winter edice, která proběhne v populárním a vysoce položeném francouzském lyžařském středisku Alpe d’Huez, by se měla zapsat do historie. Není tak divu, že na březnovou akci dorazí ti nejžádanější umělci.

Už na úvodním seznamu se objevila velká jména. Prvními potvrzenými hosty jsou třeba Dimitri Vegas & Like MikeMartin GarrixArmin van BuurenAfrojackNERVO či Steve Aoki. Desítky dalších slavných producentů budou oznámeni v následujících týdnech, článek budeme pravidelně aktualizovat.

Očekávaný fesťák, na který se opět sjedou pařmeni z celého světa, se bude konat od 9. do 16. března 2019. Prodej vstupenek proběhne tradičně na webových stránkách Tomorrowlandu. Do prodeje půjdou dvě varianty lupenů.

Text: Jan Rochovanský
Foto zdroj: Facebook Tomorrowlandu

Mohlo by vás také zajímat