Dymytry a Hämatom mají společný hit.
27.9.2018
Kategorie: Hudba

To je nářez! Dymytry a němečtí Hämatom uvádí song ke společné tour

Metalová kapela Dymytry vzkvétá a vzkvétá, nyní navíc posílá fanouškům další pozdrav. Tentokrát nahrála pecku Behind The Mask, jež vznikla ve spolupráci se spřátelenou skupinou Hämatom. Čerstvá novinka se dočkala také videoklipu, který jí dodává skvělou šťávu.

Jen pár dní poté, co Dymytry vypustili do světa anglickou písničku Awaking The Monsterkterá se objeví na speciálním a zbrusu novém EP Beast from the Easter, přicházejí s další peckou. Tentokrát vytvořili společný hit s německou kapelou Hämatom, s níž objedou podzimní sérii koncertů. K už tak povedené skladbě s názvem Behind The Mask se týpci z obou kapel rozhodli natočit také videoklip.

My jej řadíme mezi jeden z nejlepších, které naši oblíbenci během své dosavadní hudební dráhy natočili. „Rodino, určitě víte, že mezi námi a Hämatom vzniklo během jarního turné po České republice velké přátelství! Německé turné začne už za pár dní a my jsme naše vztahy utvrdili společným singlem,“ stojí na facebookovém profilu pražské skupiny.

Jak můžete sami posoudit, jde o pořádný a hlavně povedený nářez. To ale není zas takové překvapení, na kvalitní počiny od Dymytry jsme už pár let zvyklí.

Pozor! Stále můžete soutěžit o vstupenky na oba megakoncerty Monstrum.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Youtube

Mohlo by vás také zajímat

Štítky:,