Kapela Dymytry vydává song Awaking the Monster.
25.9.2018
Kategorie: Hudba

Přichází Bestie z východu. Dymytry vydávají prvotní skladbu k zahraničnímu turné

Pražskou metalovou kapelu Dymytry čeká nová velká cesta. Už v listopadu vyrazí na zahraniční turné do Německa, kde odehraje sérii koncertů se spřátelenou skupinou HÄMATOM. I proto se rozhodla přepracovat některé skladby do anglického jazyka. Nyní vydává první z nich.

Málokterá česká metalová kapela zaznamenala v posledních letech tak obrovský posun jako skupina Dymytry. Nyní se pražští borci chystají dobít také zahraničí, a tak se rozhodli natočit speciální EP Beast from the Easter, na němž se objeví songy v anglickém provedení.

A nutno podotknout, že se je na co těšit. Už první skladba Awaking The Monster, která v překladu znamená „Bestie z východu“, se totiž opravdu vydařila. „Tohle je první vlaštovka, se kterou budeme bojovat o přízeň v Německu. Dáváme vám sem klip na první pecku v angličtině, abyste věděli, s čím budeme reprezentovat naši zem a naši metalovou muziku,“ stojí na facebookovém profilu kapely.

Ačkoli jsou na nový počin především pozitivní reakce, „zamaskovaní mužíci“ se nadále chtějí prezentovat především domácí tvorbou. „Nebojte se ničeho, zůstáváme českou kapelou a doma budeme vždycky zpívat naším rodným jazykem,“ ujišťují Dymytry.

Pozor! Stále můžete soutěžit o vstupenky na oba megakoncerty Monstrum.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Facebookový profil kapely Dymytry

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: