E-mail na redakci: redakce@prakultura.cz

Na tuto adresu posílejte tiskové zprávy, pozvánky, nabídky spolupráce atp.


Šéfredaktor, produkce a propagace:

Michaela Rochovanská
Michaela RochovanskáNarodila se roku 1989 v Lounech. Dětství prožila v nedalekém Mostě, kde vystudovala gymnázium. Je absolventkou VOŠ publicistiky v Praze. Její články se objevily mj. na Současnost.cz, VeStylu.cz, v Mosteckém deníku a v Lidových novinách. Spolupracuje s magazínem Aktuálně.cz a věnuje se produkci a propagaci kulturních akcí. Vidět jste ji mohli v Ordinaci v růžové zahradě, kde si zahrála epizodní roli zdravotní sestřičky Vlasty.

>> E-mail: michaela@prakultura.cz


Redaktoři:

Nikola Sedloňová
nikola_sedlonova.jpg

Nikola se narodila v listopadu 1995 ve Slaném. Po dokončení tamního gymnázia začala studovat na Vyšší odborné škole publicistiky. Věnuje se zde oboru autorská žurnalistika, takže ji baví především psaní, ale ráda se zabývá i fotografováním. Ve volném čase zpívá ve sboru, hraje na příčnou flétnu, čte knihy a chodí do divadla a na koncerty.

>> E-mail: n.sedlonova@gmail.com

Iveta Koulová
Iveta KoulováIveta se narodila roku 1995 v Kladně, kde také vystudovala Obchodní akademii. Od 11ti let se začala zajímat o divadlo, zejména muzikály. Později se o divadlo začala zajímat spíše z jeho vnitřní stránky a od té doby se věnuje webovým stránkám, managementu a obchodním záležitostem muzikálů i jednotlivých umělců pražských muzikálových scén. Vzhledem k tomu, že ráda sbírá nové zkušenosti, začala se věnovat i psaní. V Magazínu PraKultura se zabývá psaním rozhovorů.
>> E-mail: IvetaKoulova@seznam.cz

Tereza Poništová
terka malinowskiTereza se narodila v roce 1989 v Praze. Vyrostla však v Jílovém u Prahy a před čtyřmi roky se přestěhovala do vedlejší vesničky blíž k Praze. V hlavním městě je téměř pořád, vystudovala zde Českoslovanskou obchodní akademii Dr. Edvarda Beneše a v současnosti studuje již třetím rokem na Vyšší odborné škole publicistiky. V budoucnu by se ráda věnovala svému koníčku, kterým je oděvní návrhářství, bavilo by jí také psát do módního časopisu. Jelikož miluje hudbu, tak v PraKultuře přispívá do hudební sekce.
>> E-mail: tereza.pon@gmail.com

Andrea Bennani
Andrea BennaniAndrea se narodila roku 1987 v Praze. Vystudovala Jazykovou a literární kulturu na Univerzitě Hradec Králové. Jako častý návštěvník divadel si vytvořila vztah zejména k divadelní improvizaci a její konfrontaci s publikem. Na divadle ji přitahuje především neopakovatelnost a jedinečnost onoho přítomného okamžiku.
>> E-mail: bennaniandrea@gmail.com

 


Inzerce & online marketing:
honza-rochovansky
Honza Rochovanský
honza.rochovansky@prakultura.cz

Máte-li zájem o inzerci v našem magazínu, pak se neváhejte obrátit právě na Honzu. Rodák z Mostu se také stará o naše sociální sítě, komunikaci se čtenáři a přispívá také do rubrik Hudba, Celebrity a Rozhovory. V minulosti působil v redakcích Týdne a deníku Sport.


Grafika:
Design: WordPress
Administrátor: Jonáš Krotil
Grafika promo materiálu: Karel Beránek


Tvář PraKultury:

Milan Peroutka

herec, zpěvák a moderátor

>> medailonek

 

Dříve:
Pavel Batěk, herec
Ondra Havel, herec