Nedávno zpěvák Vojta Drahokoupil utrpěl zranění a skončil s nohou v sádře. Ani to ale jeho dobrou náladu nezkazilo. Interpret si dokonce odbyl směnu v obchodě pro mazlíčky, kde byl za pokladnou a radil zákazníkům.
Vojta Drahokoupil je pro každou srandu, a tak neváhal přijmout nabídku postavit se za kasu obchodu pro mazlíčky v Praze. Nakonec si ale musel sednout. „Stalo se mi to při natáčení pro Óčko. Mám zlomenou lýtkovou kost, bolí to. Ale když Spokojený pes slaví 20 let, chtěl jsem tam být,“ nechal se slyšet mladý zpěvák.

Drahokoupil také prozradil, že je velkým pejskařem. Doma má zlatého retrívra Marleyho, o kterého se kvůli jeho zranění momentálně musí starat příbuzní. „Za pět týdnů bych už ale měl být v pořádku,“ dodal.
Před narozeninovou akcí Celebrity za kasou zpěvák své fanoušky vyzval, aby mu přišli podepsat sádru. Netrvalo dlouho a jakmile usedl za pokladnu, byla jeho sádra pokrytá vzkazy.

Na akci ale nebyl sám. Jako kolegyně mu sekundovala herečka Bára Jánová, se kterou se už setkal při několika projektech, mimo jiné v pořadu Survivor. Bylo vidět, že si herci skutečně rozumí – ukázali se jako dobrý tým a zákazníci to ocenili, včetně těch čtyřnohých.
Foto: Kateřina Šteflová
