Nikol Švantnerová, partner a dcera
19.3.2023
Kategorie: Celebrity

Nikol Švantnerová má dceru. Záplava gratulací od celebrit!

Na vědomost se dává, že modelka Nikol Švantnerová je máma. Na Instagramu popsala, jak její nejšťastnější den v životě probíhal, a to až do doby, kdy už jí ležela v náručí prvorozená dcera. Ta dostala od rodičů pěkné jméno.

Akce s názvem Porod začala ve čtvrtek v sedm ráno. „Praskla mi voda, kontrakce žádné, tak jsem si dala sprchu, pobalila a jeli jsme do porodnice. První kontrakce přišly kolem šesté a kolem deváté jsme se přesunuli na porodní sál. A najednou mi v 0:19 na břicho položili malý zázrak,“ napsala misska z roku 2015 Nikol Švantnerová na Instagramu.

Vše pečlivě zdokumentoval movitý podnikatel Ondřej Antoš. „Díky tatínkovi, který byl od začátku do konce celou dobu se mnou, mám aspoň vzpomínky na to vše,“ zářila kráska.

Nikol Švantnerová a dcera Mia

Nikol Švantnerová a dcera Mia

Míša? Ne, Mia Švantnerová

Na Instagramu, kde ji sleduje přes čtvrt milionu lidí, pak také modelka prozradila jméno holčičky. „Mia. 17. 3. 2023 v 0:19. Miluju nejvíc na světě a děkuju za takový zázrak!“ uvedla novopečená maminka.

Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. „Moc gratuluju. Ať jste šťastný a zdravý!“ popřála Barbora Mottlová. S blahopřáním přispěchaly také Monika Marešová, Iva Kubelková, Sara Sandeva či Karolína Kokešová.

I my Nikol přejeme, ať jí Mia dělá jen a jen radost.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Koláž PraKultura, Instagram

Přečtěte si také