Macaulay Culkin neboli Kevin ze Sám doma dvojnásobným taťkou
19.3.2023
Kategorie: Celebrity

Macaulay Culkin neboli Kevin ze Sám doma podruhé taťkou

Macaulay Culkin, kterého nikdo nezná jinak než coby Kevina z nesmrtelných filmů Sám doma, se stal podruhé otcem. Chlapeček se narodil už koncem loňského roku, herci a jeho snoubence se to však podařilo před médii utajit.

Je mu sice dvaačtyřicet, přesto si ho všichni pamatujeme jako to malé roztomilé blonďaté kvítko ze snímků Sám doma, které mu přineslo velkou slávu. Představitel Kevina Macaulay Culkin je známý tím, že si pečlivě střeží své soukromí. Není tedy divu, že se mu podařilo několik měsíců utajit narození synka, který dostal hezké jméno Carson.

Culkin spolu se svou partnerkou, herečkou Brendou Song, s níž se před rokem a dvěma měsíci zasnoubili, vychovává dvouletého syna Dakotu. A i toho se páru podařilo nějaký čas zatajit. Nicméně maličký Dakota je jistě šťastný, že mu přibyl doma parťák v podobě brášky.

S výchovou pomáhá Brendina maminka

Protože jsou oba hodně pracovně vytížení, prozradili, jak to s výchovou nyní už dvou dítek mají. „Nemáme žádnou chůvu. Od narození syna nám však pomáhá moje maminka. Když pracuji, máma ho může přivézt na natáčení, abych mohla kojit a vidět ho během dne,“ nechala se slyšet pro plátek US Weekly Brenda Song.

Macaulay Culkin, který se na nějaký čas z hereckého světa vytratil, je momentálně k vidění v seriálu Ve jménu našeho Pána, který má na svém programu HBO. Jeho sympatická nastávající Brenda Song se objevuje především v seriálech, které jsou k vidění na Netflixu, a také dabuje kreslené postavy na Disney Channel.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Přečtěte si také