Nahatí Mirai v klipu Tenkrát
18.3.2023
Kategorie: Hudba

Tenkrát od Mirai: Naháči na pláži i oholená hlava!

„Přestaň se bát, víno v krabici dát. Být trochu punk, jak David Rath,“ vyzývá kapela Mirai v singlu Tenkrát, k němuž nově vydala videoklip. Ten je opravdu punk! Kluci v něm šli donaha, kytarista si nechal oholit hlavu.

Skladba vyšla už na úspěšném albu Maneki Neko, je také součástí live alba z O2 Areny. Klip vznikal na Kanárských ostrovech. Ze začátku probíhá „nevinně“, kluci jím dali zavzpomínat na kapely Blink182 a Sum41. Pohodička, klídeček, a pak se to rozjede.

Kytarista Tomáš Javůrek si nechal oholit hlavu a šel dohola, aby pak společně s dalším kytaristou a bubeníkem šli donaha. Zpěvák Mirai Navrátil si zase v klipu čte noviny na záchodě na pláži.

Že by tenhle klip neměl čísla, o to se kapela Mirai fakt bát nemusí. Úspěch je zaručen.

Tenkrát s Rybou

Součástí videoklipu Tenkrát je také zpěvák Kuba Ryba ze skupiny Rybičky 48, jenž nedávno otevřeně promluvil o depresích. „Kuba Ryba byl úplnou náhodou taky na Kanárech,“ napsala kapela na Facebooku.

„Děkujeme také celé erasmus partě, byli jste neuvěřitelní. Myslíme, že se ta pozitivní párty atmosféra hezky promítla do klipu!“ dodali Mirai. Jak se vám jejich nový kousek líbí?

Text: Jan Rochovanský
Foto: YouTube

Přečtěte si také

Štítky:,