Emma Smetana hledá chůvu
15.3.2023
Kategorie: Celebrity

Sháníte práci? Emma Smetana hledá chůvu

Hledáte nové zaměstnání? A co takhle pracovat u muzikantů? Emma Smetana a její Jordan Haj hledají chůvu pro děti. Můžete se tak starat o dcery známých osobností. Není to ale až tak růžové, jak se může zprvu zdát. Budete tomu muset hodně obětovat.

Půvabná zpěvačka, která se živila také jako moderátorka, neví, co dřív. S dvěma malými dětmi na krku je to záhul, chůva je pro ni nezbytná. Emma Smetana ji hledala už minulý rok, teď se příběh opakuje. A co že musíte splnit, pokud byste se chtěli o volnou pracovní pozici přihlásit? Především obětovat čas.

Spoustu času. „Absolutní časové flexibilita, rezignace na volné víkendy, černý smysl pro humor, trpělivost, laskavost,“ napsala na Instagramu Emma, jejíž přítelem je zpěvák Jordan Haj.

Hlavně žádný bordel

Kromě toho, že musíte mít spoustu požadovaných vlastností, si i pořádně máknete. „Navzdory všem snahám Lennonky a Arielky žít ve squattu trváme na stoprocentně čisté a uklizené domácnosti,“ uvedla kráska. Ta už dříve uvedla, že být maminkou na plný úvazek se jí nedaří. „Jsem jen part time máma,“ řekla.

Emma Smetana a Jordan Haj

Emma Smetana a Jordan Haj

Tak co, přihlásíte se do výběrového řízení?

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Přečtěte si také