Avril Lavigne naštvala polonahá aktivistka
15.3.2023
Kategorie: Celebrity

VIDEO: Avril Lavigne vyhnala z pódia aktivistku

Slavnostní předávání cen Juno, kanadské obdoby Brit Awards, zažilo nečekanou scénu. Když měla proslov oceněná Avril Lavigne, přerušila ji na pódiu aktivistka, která ukázala ňadra. Zpěvačka ji vyhnala.

Hudebnice Avril Lavigne přebírala cenu uživatelů TikToku, promlouvala v davu. Najednou místo na ni koukali diváci na prsa. Na zádech měla ekologistická aktivistka napsáno: Zachraňte zelený pás. Zřejmě kvůli ontarijské vládě, která má chce namísto 7 400 akrů chráněné zeleně vystavět na padesát tisíc domů.

Zpěvačce se žena pranic nelíbila. „Vypadni odsud!“ seřvala aktivistku Avril Lavigne, načež ji plácla přes prsa. Podívejte se na video.

Zatímco diváci se smáli, ochranka šla do akce, aby ženu vyvedla. Rockerce to ale k smíchu nebylo. „Tentokrát se nikdo o nic nepokoušejte. Já tu ženskou seřežu,“ vztekala se zpěvačka.

Letos vystoupí v Česku

V anketě nejvíce zabodoval The Weeknd, jenž získal rovnou tři ocenění v čele s vítězstvím v kategorii Umělec roku. Oceněný byl i jeho singl Sacrifice a album Dawn FM. Zpěvák stejně jako Avril Lavigne letos dorazí do Česka.

Seznam všech koncertů zahraničních hvězd najdeš zde.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Přečtěte si také