Nadšená Natálie Grossová: dabovat a zpívat Ariel je splněný sen
14.3.2023
Kategorie: Celebrity

Natálie Grossová: dabovat a zpívat Ariel je splněný sen

Oblíbený pohádkový příběh The Little Mermaid neboli Malá mořská víla z pera Hanse Christiana Andersena jde pomalu do kin. Diváci si jej užijí již od května. Hlavní postavě Ariel propůjčila hlas herečka a zpěvačka Natálie Grossová, která si tuto práci nemůže vynachválit.

Už při natáčení známého pohádkového příběhu The Little Mermaid neboli Malá mořská víla vzbudil u lidí rozruch. Proč? Protože hlavní postavu Ariel ztvárňuje Afroameričanka, konkrétně Halle Bailey. A jsou to už téměř čtyři roky, kdy se zpráva, že Disney studio připravuje remake slavného animovaného filmu Malá mořská víla z roku 1989 rozšířila do světa.

Nyní se konečně na tento počin budeme moct jít podívat. V květnu se divákům kin napříč republikou představí v celé své kráse. Český hlas hlavní hrdince propůjčila Natálie Grossová, která ji nadabovala i nazpívala. A je z toho maximálně nadšená.

Radost i vděčnost

„Dabovat a zpívat Ariel je jeden z mých splněných snů, protože už od malička miluju veškeré Disney pohádky, takže za tuhle příležitost jsem neskutečně vděčná! Bude to brutální lidičky!“ napsala na svůj Instagram usměvavá brunetka.

Na svou sociální síť dvacetiletá talentovaná Natálka dala rovnou ukázku, která se zalíbila také herečce Ivaně Jirešové. „OMG, Natálko, to bude krása,“ okomentovala. Nadšená je samozřejmě i Natálčina sestra. „I’m soooo proud“ neboli „Jsem na tebe tak pyšná,“ napsala k ukázce Denisa Grossová.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram, Čsfd

Přečtěte si také