David o Shopaholicadel mluvil po rozchodu
14.3.2023
Kategorie: Celebrity

David o Shopaholicadel: Mlátila mě a omezovala na svobodě. Byl to teror

Internetový pár, známý především z TikToku, má za sebou rozchod. David o Shopaholicadel okamžitě prozradil spoustu věcí, kterým se člověku snad ani nechce věřit. Jejich vztah byl pro něj prý teror.

Dnešní doba nahrává těm, kteří tvoří bizarní obsah. Shopaholicadel je jednou z nich. Jak už jsme psali, vydělává si za to navíc peníze, na které průměrný Čech nemůže dosáhnout. Je to smutné. A smutné je i to, jak se měla chovat ke svému partnerovi. David Pražák se rozhodl, že prozradí světu všechno, co se mezi nimi dělo. Co všechno David o Shopaholicadel řekl?

O čem David mluvil

O lásce Adély
Áďa nebyla tak hodná, jak se zdá. Všechno, co jste viděli, jak je na mě hodná, jak mě miluje, není to tak.

O zvířatech
Adéla králíka nezvládala. Vzala ho a vypustila ho ven do zimy. Já jsem byl pod tlakem, takže jsem musel souhlasit s tím, co se řekne. Morče bylo v chladu v novým bytě, kde mi Adéla zakázala sahat na kotel. Morče tam umrzlo.

O práci
Ona mě řídila, co vůbec můžu dělat. Chtěl jsem jít dělat ostrahu nebo do krámu, ale ona řekla, že budu v kanclu. Hledala mi práci podle sebe. Chtěl jsem chodit do práce, furt jsem jí to říkal.

O Kazmovi
Kazma nemá v ničem prsty. Byl to výmysl.

O rozchodu
Já jsem si s ní chtěl promluvit, dopadlo to tím stylem, že jsem přišel a u dveří od bytu byly tašky. Když jsem chtěl, aby si se mnou promluvila, tak mi řekla: Ty čurá*u, vypadni, nebo zavolám policajty. Dala mi tři trička, dvoje tepláky, jednu mikinu, noťas a myš a telefon.

O šikaně
Byl jsem mlácenej. Když dostala rapla a byla nasra*á, já jsem řekl, že jdu na cigáro, ona se rozeběhla a vlepila mi pohlavek zezadu.

O sexu
Spali jsme odděleně, Adéla vedle mě nechtěla spát. Spali jsme spolu jednou dvakrát do týdne.

O jídle
Adéla mi dávala najíst, výhradně většinou jenom Mekáč. Občas objednala nějaký normální jídlo.

O hlídání telefonu
Adéla měla u sebe můj telefon. Projížděla mi zprávy. Nesměl jsem vůbec nic. Byl jsem hodně omezovanej. Dá se říct, že už to bylo omezování na osobní svobodě.

David a Shopaholicadel se rozešli

David a Shopaholicadel se rozešli

Shopaholicadel, vlastním jménem Adéla Pulcová, se brání, že na ni David pouze hází špínu. Prý se jí mstí. „Neberte Davida vážně, on bude ze sebe dělat chudinku. Bude říkat, jak jsem ho nepouštěla na záchod, že jsem ho tejrala a bila. To není pravda! On mě tejral, omezoval mě, citově mě vydíral, neměla jsem žádný soukromí, nechoval se dobře,“ řekla na Instagramu.

Nyní už má prý Shopaholicadel nového přítele.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Přečtěte si také