Rihanna na Oscarech 2023: Těhotná zpěvačka sklidila potlesk všech hvězd
13.3.2023
Kategorie: Hudba

VIDEO: Těhotná Rihanna zazářila na Oscarech

Tenhle galavečer je primárně o filmu, hercích, režisérech. Ovšem kromě udílení cen za filmografii ho vždy provážejí i hudební vystoupení. Rihanna na Oscarech ukázala, že jde podat fantastický výkon i v jiném stavu. Těhotná zpěvačka zazářila.

Popová diva z Barbadosu oslavila 20. února své 35. narozeniny. Že čeká miminko, se veřejnost dozvěděla o týden dříve, když vystoupila na Super Bowlu. Právě tam poprvé ukázala své bříško, už bylo pořádně velké. Na 95. ročník předávání cen Oscar se tak mohla vydat už relativně v klidu, všichni o jejím těhotenství věděli.

Možná i proto ale přítomné hvězdy z herecké branže překvapilo, že si Rihanna neužívá klidu doma, ale vyrazila na pódium. A že jí to šlo! Skladba Lift Me Up složená pro film Black Panther: Wakanda Forever, která se ucházel o cenu a díky níž byla poprvé nominována na Oscara (neuspěla), byla naprosto parádní.

Šaty i košilka

Parádní pak byl i Rihannin dress code. Na Oscary přišla v přiléhavých šatech, které zvýraznily její bříško, na stage pak vystoupala ve třpytivé košilce z krystalů, v černých kalhotech a s dlouhými černými rukavicemi.

Rihanna čeká dítě s partnerem A$AP Rockym. Teprve loni v květnu pár přivítal na světě svého prvního syna. Jeho jméno stále tají.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Koláž PraKultura, Instagram, YouTube

Přečtěte si také