Kalkulátor Jakub Kvášovský má smysl pro humor
11.3.2023
Kategorie: Celebrity

Lovec Jakub Kvášovský pobavil: Vyhrát milion, nemusel bych dělat kašpara

Chytrá hlava, která všechno ví. To je Jakub Kvášovský alias Kalkulátor ze soutěží Na lovu a Superlov. Kromě obdivuhodných vědomostí má ale tenhle chlapík také vytříbený smysl pro humor. Sranda, to je jeho.

Zvlášť v dnešní době se cení, když si ze sebe někdo umí udělat srandu. Světu začíná vládnout přísná korektnost, jakékoliv narážky už mnohde nejsou přípustné. Na lovu a v pořadu Superlov je naštěstí svět ještě v pořádku.

Sympaťák Jakub Kvášovský je často terčem vtípků a narážek, které si na něj s radostí chystá moderátor Ondřej Sokol. Ten sám řekl, že jedním z jeho úkolů je právě navážet se do Kalkulátora a zesměšnit lovce. Jeho terč si z toho ale hlavu nedělá. Naopak.

Učí na základce

„Já to beru jako roli ve filmu nebo v čemkoliv jiném. Oni mi přidělili roli nějakého sexuálního maniaka, ale to já rozhodně nejsem,“ smál se Kalkulátor. Od pondělí do pátku pracuje Jakub Kvášovský v základní škole ve Vrchlabí, o víkendech natáčí. Kvůli Superlovu si ale musel vzít ve škole neplacené volno.

Kalkulátor Jakub Kvášovský je učitel

Kalkulátor Jakub Kvášovský v běžném životě učí na škole

„Byl to jeden den. Jinak mě to ale ve škole neomezilo, což jsem rád. Neodpočinu si, no,“ prozradil pro Novu. A co že je na natáčení nejhorší? Co se týče Superlovu, tak cesta. Zatímco Na lovu vzniká v Praze, tenhle formát se natáčí až v Bratislavě. Zázemí je fajn, ovšem… „Ta cesta je pakárna,“ uznal.

Jinak ho to baví, rád by si ale možná stoupnul i na druhou stranu a stal se soutěžícím. „Kdybych přišel a vyhrál třeba milion, tak bych tady nemusel dělat kašpara každej víkend,“ pobavil. „Jsem ale rád, že to můžu dělat, otevírá mi to dveře i někam jinam. Dostanu se do jiný společnosti, poznám jiný lidi,“ dodal s úsměvem Jakub Kvášovský.

Text: Jan Rochovanský
Foto: TV Nova

Přečtěte si také