Mia a já ve filmu jde v dubnu do kin
10.3.2023
Kategorie: Film

TRAILER: Dětský seriál Mia a já jako celovečerní film

Dětský seriál Mia a já má čtyři série a přes sto dílů, vysílá se ve 170ti zemích světa a na YouTube eviduje 1,5 miliardy zhlédnutí. Podobně jako Tlapková patrola nebo My Little Pony patří mezi dětské fenomény. Deset let od vzniku míří do kin jeho celovečerní verze s úplně novým a samostatným dobrodružstvím, které seriálový svět doplňuje a rozšiřuje.

Příběhy dívky Mii kombinují herce skutečného světa a animované postavy světa Centopie ukrytého v knize, kam se Mia pomocí kouzel umí přemístit. V barevné zemi okřídlených elfů a mytických jednorožců získává i ona podobu elfky, stává se z ní příkladná hrdinka a vedle zábavy a veselí musí se svými přáteli často čelit i zlu a prokázat odvahu.

Zajímavý příběh

Ve snímku Mia a já ve filmu se postaví zlovolnému Toxorovi, zloduchovi v podobě ropuchy. Toxor proměňuje veselé okřídlené elfy v armádu bezduchých otroků a s jejich pomocí chce celou Centopii ovládnout a vše hezké navždy zničit. Mia musí najít tři kouzelné kameny a také jedinečného bouřkového jednorožce, aby měla šanci Toxora zastavit a ve velké bitvě o osud Centopie ho porazit.

Premiéra s českým dabingem je na plánu 27. dubna 2023.

Přečtěte si také

Štítky:, ,