Apple hlásí novinku: Iphone 14 koupíte ve žluté barvě

Apple hlásí novinku: iPhone 14 koupíte ve žlutém provedení

Zatímco za oceánem jedou „jablíčka“ ve velkém, u nás stále více lidí vlastní klasické smartphony. Přesto mají Češi iPhony čím dál ve větší oblibě. Není se čemu divit, jedná se o opravdu kvalitní telefony. Nyní přichází Apple s novinkou, nejnovější verze iPhonů 14 a 14 Plus oblékl do žlutého kabátku. 

Společnost Apple představila novou barevnou variantu vybraných posledních iPhonů, tedy iPhonů 14 a 14 Plus. Ty se teď nově budou prodávat i ve žlutém provedení, které už rozhodně nikdo nepřehlédne. Pokud tedy máte na tento model telefonu políčeno, můžete vybírat z barev, jako je černá, bílá, červená, modrá, fialová a nově tedy také rozjasněná žlutá.

Ačkoli iPhony dlouhodobě sází na neutrální barvy, ze kterých si vybere každý, pár modelů v zářivějším kabátku se již objevilo, a to i právě ve žluté. Jednalo se o modely typu iPhone 5C, iPhone XR a iPhone 11.

iPhone 14 a 14 Plus od Apple ve žluté barvě

Ještě je nutné zmínit, že se mění opravdu jen barva, vše ostatní je samozřejmě zachované. A jak informuje o těchto verzích „jablíček“ prodejce Alza.cz, iPhone 14 a iPhone 14 Plus se liší pouze svojí velikostí. Aby si každý uživatel mohl vybrat ideální velikost, která mu nejlépe sedne do ruky, je zde iPhone 14 s 6,1″ úhlopříčkou a pak iPhone 14 Plus s 6,7″ displejem.

Apple A15 Bionic

Panely Super Retina XDR servírují špičkovou kvalitu s vysokým jasem. Oba telefony pohání loňský, ale pořád výkonný čip Apple A15 Bionic. Hliníková konstrukce telefonů v šesti barvách pak zajišťuje odolnost IP68 proti prachu a vodě.

Zaujal vás tento nepřehlédnutelný žluťásek? Čekat, než dorazí na trh, dlouho rozhodně nebudete. Apple informuje na svých stránkách, že předobjednávky žlutého modelu začínají už zítra, tedy 10. března ve 14:00 hodin. V prodeji pak budou od úterý 14. března.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Apple

Přečtěte si také