Nízkonákladovka Ryanair: nové linky a rekordní sezóna

Nízkonákladovka Ryanair: nové linky a rekordní sezóna

Původem irská nízkonákladová letecká společnost Ryanair se připravuje na svou rekordní sezónu. Cestující potěší novými lety, a to do takových destinací, jako je například Sevilla či Skiathos. Cestovatelé se tedy opět mají na co se těšit.

Letecká společnost Ryanair, která byla založena roku 1984 v irské metropoli Dublin, se v evropském letectví proslavila jako průkopník nízkonákladového konceptu. S letadly touto společností se tak vypravíte do mnoha nejen evropských měst, a to mnohdy i za pár stovek. Právě tím si tato „nízkonákladovka“ získala přízeň cestujících, kteří ji výměnou za levné letenky odpustí třeba personál nemluvící česky, méně místa na nohy a celkově menší komfort, což bývá zase plusem jiných společností typu Eurowings.

Letos Ryanair nabídne z Prahy cesty do třiatřiceti míst, což je krásné číslo a je tedy z čeho vybírat. Společnost navíc u patnácti destinací navýší počet letů. Připomeňme, že se s nimi můžete vydat do oblíbených evropských měst, jako je Londýn, Brusel, Paříž, Dublin, Řím, Kodaň či třeba Neapol, kam jsme se s nimi vypravili my loňské léto na tu nejlepší pizzu.

Nové destinace Ryanair

Letos s nimi navíc můžete vycestovat také do nových destinací, a to konkrétně do italské Rimini, polského Gdaňsku, španělské Sevilly či na řecký ostrov Skiathos, který se jistě stane oblíbeným cílem letních dovolenkářů.

A jak už jsme psali v předchozím článku, pokud chcete ušetřit nějaký ten peníz za letenky, nakupujte je přímo u dané společnosti, v tomto případě tedy u Ryanair. Můžete si totiž sami navolit zavazadlo, přednostní nástup, možnost místenky a tak podobně.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Přečtěte si také