Milan Peroutka & Perutě - tak trochu jiné narozky
7.3.2023
Kategorie: Celebrity

Milan Peroutka zve na své tak trochu jiné narozky

Usměvavý sympaťák Milan Peroutka už zanedlouho oslaví třiatřicáté narozeniny. Na oslavu letos zve i své fanoušky, a bude to veliký! Slavit se bude na Občanské plovárně v Praze, kde vystoupí se svou kapelou Perutě. Přítomným mimo jiné představí novinkové songy i peruťácký drink.

Muzikálový zpěvák, frontman kapely Perutě, herec a naše tvář Milan Peroutka už 24. března oslaví takzvaná Kristova léta. Třiatřicáté narozeniny chce pojmout jako velkou oslavu, kam přizve i své příznivce. Chystá tak historicky první narozeninový koncert, který se bude konat v jeho den D v pražské Občanské plovárně, kde vystoupí samozřejmě v doprovodu své kapely Perutě.

Na akci, kterou Milan pojmenoval Tak trochu jiné narozky, návštěvníky čekají novinkové písně z alba Abrakadabra. Jako na každé správné narozeninové oslavě nebude nouze ani o gratulanty, dárky, speciální event cupcaky, limitovaný narozeninový merch, duety s hosty, hudební novinky a další překvapení. Zkrátka je opravdu na co se těšit.

Vstupenky jsou již ke koupi na síti Ticketportal, kde si můžete vybrat i variantu VIP, díky níž si vychutnáte dezert a signature drink spolu s Milanem Peroutkou a jeho kapelou Perutě ještě před zahájením koncertu. Klasické vstupné na koncert je 490 korun, za VIP lístek pak dáte 990 korun.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Přečtěte si také