Mikolas Josef slaví úspěch i v Japonsku
7.3.2023
Kategorie: Hudba

Mikolas Josef se raduje: úspěch v Japonsku a nejlepší klip

O tom, že se jeho songy budou hrát i v zahraničí, sní mnoho českých interpretů. Málokomu se to však podaří. Mikolas Josef ale má to štěstí. Svými peckami ohromil i Japonsko, kde se jeho hit Lalalalalalalalalala hraje i po dvou a půl letech. Mikolas kromě tohoto úspěchu zároveň odkryl i střípky z natáčení nového klipu.

Sedmadvacetiletý zpěvák Mikolas Josef se téměř po roce začíná pravidelně na sociálních sítích ozývat svým fanouškům. Před několika dny oznámil nový singl a také desku, dnes se pochlubil úspěchem, který slaví v Japonsku. Daleko za našimi hranicemi si totiž tak zamilovali jeho song Lalalalalalalalalala, že ho hrají i po dvou a půl letech.

„Japonsko, miluji tě. Nemůžu uvěřit, že „Lalalalalalalalala“ je Top 50 ve virálních žebříčcích i nyní, tedy dva a půl roku po svém vydání. Jsem ohromen a pokořen vaší láskou k písni a nemůžu se dočkat, až uslyšíte Boys Don’t Cry,“ radoval se sympaťák na svém Instagramu, na kterém sdílel, jak se v Japonsku tančí na jeho zatím poslední singl.

Na svém profilu se vyjádřil i ke klipu očekávané novinky Boys Don’t Cry. Bude se prý jednat o jeho nejlepší videoklip, který doposud natočil. Odkryl i pár střípků z natáčení. „Zatím bych je neměl sdílet, ale nemohl jsem odolat,“ vyjádřil se. Vyjít má 24. března, tak už se moc těšíme na výsledek.


Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Mikolas Josef (@mikolasjosef)

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Přečtěte si také

Štítky: