Modelka Angie Mangombe práskla, kolik utrácí čeští influenceři za jídlo
2.3.2023
Kategorie: Celebrity

Jak utrácí influenceři? 30 tisíc za jídlo a taxi měsíčně, přiznala Angie Mangombe

Středeční Výměna manželek vzbudila rozruch. Byla v ní totiž dvojice Josef Kůrka a Angie Mangombe. Ta v televizi práskla, kolik měsíčně utrácí. Za jídlo a taxi to měsíčně podle čokoládové krásky dělá kolem 30 tisíc korun.

Jak už jsme psali, Angie Mangombe nejprve přiznala, že její přítel pije víc alkoholu, než by bylo zdrávo. V pořadu Výměna manželek také řekla, že si neumí představit život bez mobilu a sociálních sítí. Když na ni „náhradní manžel“ Jirka vytasil tlačítkový telefon, byla v šoku.

V šoku byli i diváci. To když modelka objednala rodince k večeři pizzu, načež řekla: „My měsíčně utratíme nejvíce za taxíky a za objednané jídlo. Třeba tak třicet tisíc?“ Třeba pro již zmíněného Jirku to je celá měsíční výplata.

Josef Kůrka a Agnie Mangombe se těší na dítě

Josef Kůrka a Angie Mangombe se těší na dítě

Angie si kromě modelingu vydělává právě na „sockách“, kde je dost aktivní. Nedávno se tam také pořádně otevřela, když veřejně oznámila, že trpěla depresemi. Její miláček nyní bojuje o přežití v reality show Survivor.

Čekají miminko

Přestože by určitě nepohrdl fešáckou odměnou v hodnotě 2 a půl milionu korun za případné vítězství, určitě už se těší domů. S jeho milou totiž čekají miminko, což dali vědět národu právě ve Výměně.

Sám budoucí tatínek Pepa se to dozvěděl v závěrečné části pořadu „mezi osmi očima“.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Přečtěte si také