Sexy zpěvačka Beyoncé vystoupila v Dubaji
29.1.2023
Kategorie: Hudba

Beyoncé po pěti letech na pódiu. Fanoušci jí spílají, otec zpěvačku brání

Naposledy vystoupila v roce 2018, teď se vrátila. Nešlo ale o koncert pro její věrné. Beyoncé zazpívala v Dubaji u příležitosti otevření luxusního hotelu Atlantis The Royal. Podle fanoušků se zaprodala, otec se zpěvačky zastal.

Na pódiu přednesla celkem devatenáct písniček, mezi nimiž byly hity jako Bigger, Brown Skin Girl nebo Spirit. Davy nadšených posluchačů jí netleskaly, na tuhle párty měli možnost vstupu jen vybraní novináři a influenceři.

A právě to některé fanoušci rozčílilo. „Nehraješ pro nás, ale pro peníze,“ vyčítají zpěvačce na sociálních sítích. Kromě toho šla prý Beyoncé tak trochu proti sobě, neboť na posledním vydaném albu Renaissance vzdává hold taneční hudbě, jež má kořeny v gay komunitě v Harlemu. Právě v Dubaji je přitom homosexualita nelegální!

Možná i proto Američanka nezahrála ze zmíněné desky žádnou skladbu. Po té vlně kritiky, co se na ní snesla, ji veřejně podpořil tatínek. „Nikdy by neudělala nic, čím by někomu vědomě ublížila“ řekl pro zpravodajský web TMZ.com s tím, že svým vystoupením naopak lidi sblížila.

Kromě Beyoncé se na večírku ukázala řada dalších slavných osobností, jako byly modelky Bar Refaeliová a Kendall Jennerová, dorazila i herečka Rebel Wilsonovou z komedie Jak přežít single.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Přečtěte si také