Moderátorka CNN Prima News Terezie Tománková skvěle zvládla debatu
26.1.2023
Kategorie: Celebrity

Takhle má vypadat nestrannost! Tománková sklízí potlesk za debatu

Zřídkakdy se v Česku stává, aby moderátoři debat sklidili chválu. Terezie Tománková to dokázala. Po duelu kandidátů na prezidenta, jimiž jsou Andrej Babiš a Petr Pavel, jí vysekli poklonu voliči z obou táborů.

Ani do jednoho se nijak zvlášť nenavážela, uměla si srovnat pořádek, nedala absolutně najevo, ke komu má větší sympatie. Byl to naprosto profesionální výkon. Na sociálních sítích se na Terezu Tománkovou snáší samá chvála. Skvělé ohlasy si vysloužil také Petr Suchoň, jenž ve studiu hlavní moderátorku doplňoval.

”Skvělá práce paní Tománkové a pana Suchoně. Takto má vypadat nestrannost, což je pro spoustu televizí, hlavně tedy Českou televizi, problém! Je to holt o lidech,“ píše se v komentářích na YouTube Primy.

Terezie Tománková (vpravo) sklízí samou chválu

Terezie Tománková (vpravo) sklízí samou chválu

„Konečně debata na úrovni. Chtěla bych poděkovat moderátorům. Naprosto profesionální, vyvážené, ne jak na jiných televizích. Děkuji,“ znějí další pozitivní reakce. Těch negativních byste našli poskromnu.

Závěrečná debata s Andrejem Babišem a Petrem Pavlem proběhne dnes na Nově. Tu poslední, jíž se zúčastnila i neúspěšná kandidátka a nyní Pavlova podporovatelka Danuše Nerudová, tam uváděl Rey Koranteng. Jeho výkon byl naopak diváky kritizován.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Přečtěte si také