Lucie Bílá má novou lásku
22.1.2023
Kategorie: Celebrity

Zamilovaná Lucie Bilá: Láska na první pohled!

Jenom září! Lucie Bílá má doma novou lásku. Ne snad že by vyměnila jejího přítele, jímž je Radek Filipi, ale díky jedné ze spoluprací má další vůz. Byla to láska na první pohled.

Úspěšná zpěvačka nepatří zrovna mezi největší znalce motorových vozidel, jak sama přiznala, rozeznává je podle barvy. „Sama se považuji spíš za „polovodiče“. Přesto musím uznat, že do tohoto broučka jsem se zamilovala hned!“ napsala Lucie Bílá na Facebooku.

Praktický Mini Cooper je pro ni jako dělaný. „Je maličký, nádherný a můj,“ culila se. „Už chápu tu mužskou radost a posedlost plechovými kamarády. Já ji mám!“ culila se.

Zpěvačka Lucie Bílá a její nový vůz

Zpěvačka Lucie Bílá a její nový vůz

Kromě auta je Bílá zamilovaná do již zmíněného svalnatce Radka Filipiho, s nímž koncem loňského roku oslavila další výročí. Kdy ji uvidíme před oltářem? „Já bych nikam nespěchala, jsme spolu teprve sedm let. Nic bych neměnila. Je to krásný tak, jak to je“ řekla Bílá pro Super v listopadu.

Zpěvačku momentálně můžete vidět v jejím divadle, kde vystupuje v inscenacích Láska je láska či Maminy. Nejbližší koncert ji čeká 6. dubna v Uherském Hradišti.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Facebook

Mohlo by vás také zajímat