Sacher, Issa, Smejkal, Pojkarová a Binias to rozjedou v Prostřeno!
22.1.2023
Kategorie: Celebrity

Bizár v Prostřeno! Issa nezná mixér, Sacher jí paštiky i hádky s Tchyní

Co celý týden pofrčí na televizních obrazovkách? Prostřeno! V kuchyni se totiž ukážou známé tváře, o zábavu nebude nouze. Kromě vaření totiž dojde také na hádky a vyhrocené konflikty. Jaká pětice bude vařit? Pojďme si ji rozebrat.

Soutěžit se bude o 60 tisíc korun českých, což je pro celou pětku solidní motivace. Možná taky proto se budou popichovat a nebudou k sobě zrovna vždycky vstřícní.

Richard Sacher

V pondělí všechno vykopne Richard Sacher. Muž mnoha povolání. Novinář, zpěvák, moderátor, ale také astrolog. Bude se starat o rozruch. Výhru by rád použil na zubaře, jelikož ho čekají dva implantáty. Zajímavé u něj je, že nejradši jí chorvatské paštiky. Bude označen za zlého člověka, který šetří vínem.

Richard Sacher odstartuje Prostřeno!

Richard Sacher odstartuje Prostřeno!

Sámer Issa

V úterý bude řádit u plotny účastník vůbec první řady pěvecké soutěže SuperStar. Sámer Issa se proslavil románky s ženami, v Prostřeno! už se jednou ukázal. Vaří rád, ovšem mixér není zrovna jeho nejlepší kamarád, o čemž se diváci sami přesvědčí. Jeho menu, zaměřené na syrskou kuchyni, bude tajemné. Dojde na hádky.

V úterý se ukáže Sámer Issa

V úterý se ukáže Sámer Issa

Jaroslav Smejkal

Další hudebník bude vařit ve středu. Potetovaný Jaro Smejkal s piercingy na obličeji o sobě tvrdí, že je blázen, někdy i výbušný. Téměř nevaří, v Prostřeno! chce ale vyhrát. Od některých schytá kritiku, dostane se do křížku s „paštikářem“ Richardem. Jó, u toho se rozhodně zasmějeme.

 

Co hostům připraví Jaro Smejkal?

Co hostům připraví Jaro Smejkal?

Marie Pojkarová

Konec týdne pak ovládnou ženy. První hostitelkou bude Marie Pojkarová, zpěvačka, jež o sobě říká, že je jako Matka Tereza. I ona už se v soutěži objevila. Nejradši má maso, zato se jí příčí, když u stolu někdo kýchá. Víc než její kulinářské umění všechny zaujme spíš šmějdění, ve skříni totiž najdou vycpanou kočku.

Marie Pojkarová hraje na kytaru a má ráda maso

Marie Pojkarová hraje na kytaru a má ráda maso

Monika Binias

V pátek bude u plotny přísná Tchyně, a sice Monika Binias. Ta kdysi hrála právě v pořadu Tchyně, do dějin vstoupil především díl, v němž nadával a mlátil do mikrovlnky i plyšáků Aleš Bejr, známý jako Psychopat. Působila také v pořadu Štiky. Monika žije v cizině, část výhry by dala na útulky, část starým lidem. Když se k ní někdo nechová fér, probudí v sobě démona. Karaoke vyhrocenému týdnu moc nepomůže.

Monika Binias z pořadů Štiky či Tchyně

Monika Binias z pořadů Štiky či Tchyně

Co všechno se stane? Kdo uvaří nejlíp a kdo vyhraje? Sledujte každý den od 17:50 na FTV Prima.

Text: Jan Rochovanský
Foto: FTV Prima

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: