Ludmila Puldová, Matěj Quitt či Adam Bůžek se zúčastní jsou soutěžící Survivoru
16.1.2023
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Kdo bude v Survivoru? Tarzan, atletka i jehovista!

Že vám jejich jména nic neříkají? Nebojte, za týden se to změní. Nova konečně odtajnila kompletní seznam soutěžících Survivoru, kteří si zahrají o přežití na televizních obrazovkách. Tady jsou.

První z nich se jmenuje Adam Bůžek, je mu 22 let a na živobytí si vydělává coby osobní fitness trenér. Pro soutěž má skvělé fyzické předpoklady. “Největší obavy mám asi z toho, že bych mohl být neoblíbený,” řekl Adam který prý býval šprt a neměl moc kamarádů.

Dalším mužským v Survivoru bude Matěj Quitt, dvaatřicetiletý interiérový designér. Ten se kvůli hře o přežití rozešel s přítelkyní. Po čtyřech letech! “Strašně moc se bojím hladu,” přiznal pro Novu.

Adam Bůžek má přezdívku Czech Tarzan

Adam Bůžek má přezdívku Czech Tarzan

No, a teď jdeme na ženy. Soňa Sedláčková, 43letá fitness influencerka, ráda poznává nové věci, na ostrově se tedy rozhodně neztratí. Vedle ní bude hrát o prémii i Ludmila Puldová, v 55 letech nejstarší soutěžící, jež pracuje jako průvodkyně a kvůli soutěži držela hladovku. “Preventivně jsem se trápila hladem, aby si tělo zvyklo,” pověděla.

V úterý pak televize oznámila poslední čtyři členy. Dvaadvacetiletá Tereza Schejbalová je sportovkyně tělem i duší, vždyť také dělá profesionálně atletiku. „Od dětství jsem fanouškem Survivoru. Dalším důvodem, proč jsem se přihlásila, je, že si chci na chvíli vyzkoušet být bez sociálních sítí,“ pověděla. Rozumět si určitě bude s trenérem skateboardingu, jímž je třiatřicetiletý Tomáš Weimann, který měl těžké dětství.

BA3C0E14-3314-4995-86DB-FFE71D579858

Tereza Schejbalová se věnuje skoku o tyči

Posledními dvěma tvářemi, jež přiletěly do Dominikánské republiky, jsou vizážistka Žaneta Skružná, které je 23 let a její přítel spáchal sebevraždu. I ona bude bojovat hlavně se stravou. „Jsem zvyklá jíst šestkrát denně,“ prozradila. Tohle se jí na ostrově těžko poštěstí.

Pětačtyřicetiletý Martin Konečný zase získal teprve před deseti lety první sexuální zkušenost, jelikož byl členem církve Svědků Jehovových. „Nemám téměř žádné přátele,“ práskl na sebe.

Všechny články o Survivoru i rozhovor s vítězem první řady Vláďou čtěte zde.

Text: Jan Rochovanský
Foto: TV Nova

Přečtěte si také

Štítky: