Lumina Park Praha

Lumina Park: vydejte se za unikátní světelnou atrakcí

Zimní večery jsou dlouhé, ale to neznamená, že je nutné sedět doma. Vydat se můžete na úchvatnou procházku do pohádkové země tvořené miliony drobných světýlek a zvukovými efekty. Kam? Přece k nádrži Džbán na Praze 6, kde je Lumina Park.

Jde o multimediální procházku milionem světýlek. Nachází se kousíček od Divoké Šárky, která nabízí krásnou přírodu na okraji Prahy. Takže pokud si chcete udělat hezký den, vydejte se právě do šesté městské části naší metropole. Za denního světla budete obdivovat pražskou přírodu, o které se bohužel moc nemluví, a až se setmí, popojdete si ke Džbánu, kde se budete cítit doslova jako Alenka v říši divů.

Lumina Park v Praze

Díky návštěvě Lumina Parku si odnesete nezapomenutelné zážitky. Budete okouzleni světelnými sochami, kouzelným labyrintem a magickou atmosférou, kterou jen tak někde nezažijete. Trasa měří přibližně 1,5 kilometru a volným tempem ji projdete zhruba za hodinku. Vhodná je i pro kočárky. Pokud máte pejska, můžete ho vzít s sebou, ale musí být na vodítku a mít na sobě náhubek.

Lumina Park

Za vstup ve všední den zaplatíte 220 korun, o víkendu 250 korun. Pokud dorazíte autem, zaparkujete zcela zdarma přímo u areálu koupaliště Džbán. Zvolíte-li MHD, máte dvě možnosti. Buď vystoupíte na tramvajové zastávce Nad Džbánem anebo na stanici metra Nádraží Veleslavín, odkud je to pěšky zhruba deset minut.

Park bude pro malé i velké návštěvníky otevřen do 26. února tohoto roku. Jak vidíte podle fotek a videa, je opravdu na co se těšit.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Lumina Park Praha

Přečtěte si také

Štítky:,